Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért engedik meg, hogy az...

Miért engedik meg, hogy az afrikai migránsok bekerüljenek az EU-ba?

Figyelt kérdés

Lampedusát rég ki kellett volna dobni a schengenböl, akkor sokkal kevesebben lennének.

Most olvastam, hogy havonta 4000 eritreai menekült özönli el európát, föleg Franciaországot és olaszországot. Ezek ártanak a gazdaságnak, az EU-állampolgároknak, egyszóval mindennek.

Miért mentik ki öket a tengerböl? Hadd fürödjenek egy kicsiket ugyse szoktak gyakran, €milliókat lehetne megspórolni.

Európa az európaiaké, maradjon mindenki otthon a p*****a.


2014. aug. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
35%
Kiváncsi vagyok hogy ha afrikai lennél ugyan így gondolkoznál e. És még szép hogy kimentik őket a tengerböl inkább haljanak meg mint hogy ide jöjenek ?
2014. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%
sok az elvakult multikulturális párti ember, ők csak azt látják hogy színesebb lesz egy ország és ez nekik pont elég, aki meg ellenzi azt automatikusan lerasszistázzák, pedig pont, hogy a multikulturalizmus a rasszizmus egyik fő okozója. Hozzáteszem nincsen bajom a külföldiekkel, de ha már itt tartózkodnak akkor illeszkedjenek be, tartsák be törvényeinket, tiszteljék a kultúránkat, ha ez a két alapvető dolog nem megy akkor maradjanak otthon
2014. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%

Mert mi itt Európában rendes kisfiúk és kislányok vagyunk és szeretjük ide beengedni a négereket.

Legalábbis ez a hivatalos verzió, de hogy gyakorlatilag ennek mi haszna van, azt nem tudom.

2014. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Akkor menjen Nigeriaba vagy Libiaba felolem mindegy csak ide ne!

Hat az ezert mar nem fair hogy kimentjük a vizböl az EU-allampolgarok penzen, aztan felgyujtjak az autoinkat, megeroszakoljak a gyerekeinket, rongalnak, kart tesznek. Kell meg reszleteznem?

2014. aug. 6. 23:38
 5/43 anonim ***** válasza:
65%

"Kiváncsi vagyok hogy ha afrikai lennél ugyan így gondolkoznál e."


Ezzel a gondolatmenettel csak az a probléma, hogy a valóságban mi európaiak vagyunk, nem pedig afrikaiak. Az álmodozásnak meg nem sok értelme van, mert az meg már nem a valóság.

2014. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
30%
5-ös ép ez a lényeg mi európaiak vagyunk tehát jobban élünk mint afrikában még szép hogy ide akkarnak jönni azért írtam hogy gondolj bele mert ha afrikai lénél te is ide szeretnél jönni. És az afrikai ugyan úgy ember a két legjobb hely észak amerika és európa és minden itt élő ugyan úgy ember annyira fáj megosztani másal a jóságot ?
2014. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
66%

# 1:

Mint minden ember, így ők is a legkisebb ellenállás felé haladnak. Ennek eredménye az, hogy idejönnek, segélyen élősködnek és élik világukat.


Megtehetném, hogy így gondolkodjak, de nincs értelme mert én hasznos vagyok a társadalom számára, ők viszont nem igazán. Még ha csak szép kussban ellennének a szállásukon a segélyből... de nem.

2014. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
36%

Én csak a jó nőket engedném be onnan. Ennyi bőven elég is lenne, mert azért valljuk be őszintén, a néger nők általában nem valami szépek, de amelyik jól néz ki, az megjárja.

Ráadásul a nők nem fognak erőszakoskodni, mert az a férfiakra jellemző, szóval a viselkedés is kipipálva.

2014. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
22%
Én ismerek nem egy afrikait akik nem segélyböl élnek hanem dolgoznak sőt vannak olyanok akiknek jobb munkájuk van mint nekem. Szóval ne mond hogy csak élősködnek.
2014. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

" És az afrikai ugyan úgy ember a két legjobb hely észak amerika és európa és minden itt élő ugyan úgy ember annyira fáj megosztani másal a jóságot ?"


Na majd kivancsi lennek ha a kislanyodat megolne 1-2 n#gga suhanc akik csak "szorakozasbol" megeroszakoltak majd hopszi meg is oltek...

Vagy azert nem kapnal öregkorodban nyugdijat mert ezeket a semmirekellöket kellene eltartani.

Eertem hogy ök is emberek meg emberi jogok etc etc mindenki maradjon ott ahonnan szarmazik. EU-ba ha rajtam mulna egy afrikait sem engednek be tobbet es az ott elo csürhet is kitelepitenem.

2014. aug. 6. 23:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!