Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért engedik meg, hogy az...

Miért engedik meg, hogy az afrikai migránsok bekerüljenek az EU-ba?

Figyelt kérdés

Lampedusát rég ki kellett volna dobni a schengenböl, akkor sokkal kevesebben lennének.

Most olvastam, hogy havonta 4000 eritreai menekült özönli el európát, föleg Franciaországot és olaszországot. Ezek ártanak a gazdaságnak, az EU-állampolgároknak, egyszóval mindennek.

Miért mentik ki öket a tengerböl? Hadd fürödjenek egy kicsiket ugyse szoktak gyakran, €milliókat lehetne megspórolni.

Európa az európaiaké, maradjon mindenki otthon a p*****a.


2014. aug. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Francért nem maradtál az Urálon túl...
2014. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Kedves 20., az mar egeszen mas teszta, amerika a mostani europahoz kepest lakatlan terület volt! Ertem, hogy eltek ott indianok, es valoban nagyon embertelen modon meszaroltak le öket.

De ez egeszen mas tortenet, ne keverjük ezt ide.

Közepiskolaban volt egy elegge szabadszaju tanar aki azt mondta mindig, hogy afrika elobb-utobb elhozza a civilizalt vilag es az emberiseg veget, mert azok az emberek olyanok mint az allatok: esznek es d#gnak. Mast nem tudnak csinalni. Akkor eliteltem, mondvan hogy mondhat ilyet, milyen rasszista, de kezdek egyeterteni vele.

2014. aug. 7. 00:14
 23/43 szántóvető ***** válasza:
31%

a fraciába betelepült afrikaiak dolgoznak,semmi baj nincs velük.sokkal hasznosabbak mint a romák akik nem akarnak dolgozni.persze ettől még probléma a bevándorlásuk amit tiltani nem lehet hiszen francia gyarmatról vándorolnak be.

egyébként ez a jóléti társadalom velejárója hogy nem akar dolgozni a nyugaton élő európai ember.

az aljamunkát és a fizikai munkát szívesen rábízza a betelepülőkre akik telefogják szülni európát.

2014. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
8%
Nézd meg délafrikát az egy civilizált ország nem állatok lakják. Ahogy egyik országot sem mindben EMBEREK laknak ugyan olyanok mint euban.
2014. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Igen Del afrika azert civilizalt orszag mert a politikai elit NEM FEKETE.

Ha ott nem lennenek hollandok, angolok akkor most ugyanott tartana mint akarmelyik masik afrikai allam.

2014. aug. 7. 00:31
 26/43 anonim ***** válasza:
34%
Nyílván Nelson Mandela is fehér volt, csak befestették :D
2014. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
26-os ott a pont.
2014. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

26-os a zöld kéz is :-)

Tényleg jobban megy az integráció befogadó közegben.

A bevándorló és a menekült fogalma szétválasztandó. A menekülteket fogadni KELL, bárhonnan is jönnek, erre meg van az EU-s szabály (nem tudom, mi a hivatalos címszó, talán jog). Ha valakit üldöznek valami miatt a hazájában (háború, bőrszín, vallás..), be KELL őt fogadni. Ezek a feketék tudtommal menekültstátuszt kérnek, tehát nem bevándorlóként tekintenek rájuk. A kérdésben már eleve keverve van a kettő. A bevándorlásra pedig minden eu-s országnak megvan a szabályrendszere. Milyen feltétellel, milyen okmányokkal, társadalombiztosítás, lakhely, munkahely, szóval külön szabályozások vannak országonként az eu-ban erre. A menekültek menekülttáborokba kerülnek, ezalatt megvizsgálják, valóban menekültek-e vagy csak annak mondják magukat. Ez egy hosszadalmas és sokszor eredménytelen procedúra, mivel sokan semmilyen okmányt nem hoznak magukkal, így nehéz vagy lehetetlen őket azonosítani is.

2014. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

"Európa az európaiaké, maradjon mindenki otthon a p*****a."


Akkor szerintem kezdésnek téged rugdaljuk vissza Közép-Ázsiába mondjuk. Az egész akkora ostobaság amit írsz, hogy hihetetlen...buta vagy.

2014. aug. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Janem mert osztrak-magyar kettos allampolgar vagyok mivel apam osztrak. Szoval kit rugdaljunk vissza Közep Azsiaba? asszem teged
2014. aug. 7. 02:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!