Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha megláttok egy Szlovák...

Ha megláttok egy Szlovák rendszámú autót, hírtelen mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan példa erre, hogy egy szlovák rendszámú autó után kiabált egy-két ember, hogy " Ottan megyen Ficó " , akkor a szlovák autóból visszakiált a pasas, persze magyarúl " Gyúrcsány , ő miatta nagyobb sz...ban vagytok, még tik beszéltek! ". Ezt Miskolcon láttam, még a múlt éven ősszel. Mi erről a szituról a véleményetek?
2010. jan. 19. 10:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
A homo-sapiens-proletarii egyike a Föld legkorlátoltabb fajainak.
2010. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben .
2010. jan. 19. 10:25
 3/40 anonim ***** válasza:
69%

Arra gondolok, hogy egy szlovák ember autója, vagy egy Szlovákiában élő magyar ember autója, vagy egy itthoni ember autója szlovák rendszámmal mert így olcsóbb neki.

Utána kiabálni, stb... na az igazi alpári disznó dolog.

2010. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. jan. 19. 10:32
 5/40 anonim ***** válasza:
Hogy biztos megy haza vacsorazni a csaladjaval... vagy vasarolni... stb
2010. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%

"Nézd már, valaki, aki él az unió adta lehetőségekkel, ami csak akkor gáz, ha közben veri a mellét, hogy mekkora magyar, és árpádsávos nagymagyarország matrica van a kocsin"


Én erre.

2010. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

Nekem semmi gondom a szlovákokkal, szlovák rendszámú autókkal. Attól, hogy Fico egy idióta, még nem hülye minden szlovák. Gyurcsány is hülye, Bajnai is az, mégsem igaz ez minden magyarra.

Ráadásul én az M2 közelében lakok, itt rengeteg olyan szlovák rendszámú autó van, aminek a tulajdonosa gyakorlatilag magyar (cég), és az olcsóbb fizetnivalók miatt szlovák a rendszám.

2010. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
45%

Én arra gondolok, hogy valószínűleg felvidéki magyar, vagy éppen szlovák. De olyan is van, hogy magyar állampolgár és Magyarországon is él, de Szlovákiába jelenti be a kocsiját, vállalkozását, hogy elbújjon a hazai adóterhek elől. Vannak ilyenek a "mélymagyar" prominensek közt is egyébként.


Határmenti városban élek, ezért gyakran találkozom szlovák rendszámú autókkal, és sokszor meg is állítanak, jellegzetes, palócos beszédű magyarok, hogy megkérdezzék, merre menjenek. Mindig szívesen igazítom útba őket. Semmi bajom sem a felvidéki magyarokkal, sem a szlovákokkal. Ha átjönnek, én örülök neki, hiszen megnézik Magyarországot, jól érzik magukat, meg költik a pénzt nálunk, ami csak jót tesz a gazdaságnak.

2010. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán kell e utálnunk a szlovákokat? Annyiszor voltam Szlovákiában, és egyszer nem történt velem semmi negatív abból, hogy magyar lennék.
2010. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
71%
Én arra, hogy mocskos szlovák féreg.
2010. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!