Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha megláttok egy Szlovák...

Ha megláttok egy Szlovák rendszámú autót, hírtelen mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan példa erre, hogy egy szlovák rendszámú autó után kiabált egy-két ember, hogy " Ottan megyen Ficó " , akkor a szlovák autóból visszakiált a pasas, persze magyarúl " Gyúrcsány , ő miatta nagyobb sz...ban vagytok, még tik beszéltek! ". Ezt Miskolcon láttam, még a múlt éven ősszel. Mi erről a szituról a véleményetek?
2010. jan. 19. 10:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Én azt h felvidéki magyar, mert ugyan mit keresne itt egy szlovák. Az a baj az oktatás lebutítása miatt sokan nem is tudják h a határainkon túl milyen sok magyar van. Így szerencsétlenek akik a határon túl ragadtak szlováknak, románnak szerbeknek vannak tituálva ami elég szarul eshet nekik. Aki szlovák vagy román rendszámú autót lát annak az jusson eszébe h az valszeg magyar lehet.
2010. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
2%
Te gyökér, nincs olyan, hogy romániai magyar meg szlovákiai magyar, azok ROMÁNOK és SZLOVÁKOK!!!!
2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked mi bajod van?
2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
12:34-es szerintem te vagy a gyökér! Helyetted is szégyellem magamat a határon túli magyarok előtt, hogy ilyet egyáltalán le írt valaki. Bocsássatok meg:(
2010. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, te miért mondod magad szlováknak?Te felvidéki magyar vagy!
2010. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Nálunk így mondják, hogy "szlovákiai magyar" .
2010. jan. 19. 12:54
 27/40 anonim ***** válasza:
Mi a véleményed az előző kommentekről?Van aki azt irta ő nem találkozott szlovák-magyar ellentéttel.Ha nem lenne ellentét miért szidna minket állandóan szlota és fico?
2010. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Csók a családnak, elmentem vagánynak!
2010. jan. 19. 13:06
 29/40 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmire. Mit filozofáljak egy külföldi rendszámú autón?
2010. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Nekem BB-rendszámú kocsim van. (Beszterce Bánya)

Győrben sokat járok vele, és még sose volt gond. Történt már olyan, hogy a mellettem álló kocsinak a szélvédőjét betörték.

Pesten odajöttek hozzám, mondván "állak arrébb".

Eszébe se jutott neki, hogy szlovák ember ül a kocsiban.

2010. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!