Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha megláttok egy Szlovák...

Ha megláttok egy Szlovák rendszámú autót, hírtelen mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan példa erre, hogy egy szlovák rendszámú autó után kiabált egy-két ember, hogy " Ottan megyen Ficó " , akkor a szlovák autóból visszakiált a pasas, persze magyarúl " Gyúrcsány , ő miatta nagyobb sz...ban vagytok, még tik beszéltek! ". Ezt Miskolcon láttam, még a múlt éven ősszel. Mi erről a szituról a véleményetek?
2010. jan. 19. 10:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, te aztán egy degenerált féreg vagy! Akaszd föl magad!
2010. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm úgy szokta mondani, hogy "Nézd, ott egy észak-magyarországi autó!" :)
2010. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! Most már elmondom , hogy Szlovák srác vagyok és én utánam is kiabálták, hogy " Ficó ", de nem kiabáltam vissza , mert annak nincs értelme. Miskolcon is láttam ilyen helyzetett, amit ugye már leírtam nektek, kicsit kínos és elkeserítő nekünk, mint szlovákiai magyaroknak, hogy nem elég még hogy Ficó "üldöz " minket, akkor még megszólják az embert " otthon ", persze tiszteletem a kivételnek. Amúgy sokat járok Magyarországra, mert az anyu testvére ill. családja ottan élnek .
2010. jan. 19. 11:09
 14/40 anonim ***** válasza:
55%
BE NE TEDD A LÁBAD AZ ORSZÁGBA SZLOVÁK PATKÁNY
2010. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Mi van, már meguntad a cigányokat?
2010. jan. 19. 11:23
 16/40 anonim ***** válasza:
"Milyen szép címer!" -erre gondolok. Csak azután jön a "Mocskos adócsaló, nekem is ezt kellene tennem!" :D :D :D
2010. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
jé,egy szlovák rendszámú autó!
2010. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a város jut róla eszembe, ahonnan jött, már ha ismerem az adott rövidítést(pl.:BA-Pozsony,DS-Dunaszerdahely,NZ-Érsekújvár,KN-Komárom,KS-Kassa,NR-Nyitra stb.), egyébként semmi.
2010. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nekem sógorom jut eszembe(szlovákiai magyar), aki Magyarországon dolgozik, és mindent megtesz nővéremért. Mellesleg dunaszerdahelyi rendszám (DS-el kezdődik). Nincs előítéletem.
2010. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , hogy értelmesen és remélem őszintén válaszolt!
2010. jan. 19. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!