Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy holland turista szóbaáll egy magyarral magyarországon?

Figyelt kérdés
látott már valaki hasonlót?
2014. okt. 3. 11:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
csak nekem úgy tünt hogy ha egy magyar közösségbe szóbakerül az hogy holland megijednek a magyarok. ti ilyesmit nem tapasztaltatok?
2014. okt. 3. 12:18
 12/22 anonim ***** válasza:
8-1 után nem csoda.
2014. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit te köztudottnak vélsz, az nem az. Ellenkezőleg. Nem vitatható, hogy ott is akadnak vérgőzös gyűlölködő ostobák. Őket láthatod ilyennek, de ők másokkal se állnak szóba. Ezzel szemben körbejártam Hollandiát, tudták, hogy magyar vagyok (ha ismerték a zászlónkat), és nagyon szívélyesek voltak. Megmutatták, amit kértem, válaszoltak a kérdésekre, jó tanácsokat adtak, a piacon segítettek, éttermekben nem volt semmiféle megkülönböztetés, mit mondjak még. Pont úgy éreztem magam, mint bármely másik turista. És aki közülük idejön, érdeklődni fog irántunk. Különben miért jönne. Kevés olyan mazochista van a világon, aki direkt oda jár, ahol utál lenni.
2014. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12:ez foci?:DD
2014. okt. 3. 12:32
 15/22 anonim ***** válasza:

Ökör. Miért utálnának minket? Rendszeresen járok Hollandiába, a hollandok nyitott emberek, bárkivel szívesen szóba állnak, sokuk beszél angolul, németül. Van egy általános ellenérzés egyesek körében a kelet - európai munkavállalókkal kapcsolatban, de soha nem tapasztaltam gyűlöletet. Aki pedig Magyarországra jön, úgy vélem némileg érdeklődik a magyarok, a magyar kultúra iránt, és ha talál közös nyelvet szívesen elbeszélget a hazaiakkal.


És igen, én már beszéltem holland (és másokkal is) turistával itthon.

2014. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
En ismerek egy holland férfit akinek a felesége magyar. A holland ferfi vitte el a feleséget először magyar néptánc táborba. Jobban tud széki legényest táncolni mint bármelyik magyar.
2014. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
széki legényest:D jól hangzik,de olyanról hallott már valaki hogy egy holland megtanult volna magyarul? vagy próbált beszélni?
2014. okt. 3. 17:30
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen is van. Magyar feleség miatt, vagy csak poénból az alapszavakat. Nem tudom miért gondolod, hogy Hollandia olyan más, itt van mellettünk, csak kicsit jobban állnak pár szempontból :)
2014. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam mert most érted mi nem szeretjük a cigányokat mivel nincs pénzük és ezáltal agyuk se. akkor az a népcsoport akiknél az alapbér 6× annyi nem lehet hogy lenéz minket?
2014. okt. 4. 09:48
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy a cigányságot a magyarsággal érdemes egy kalap alá venni: a cigányság egy etnikum, és, mint olyannak, nincsen országa, gazdasága, politikai vezetője, stb., a magyarságnak ezzel ellentétben van. És a hollandok is tisztában vannak vele, hogy bármi van, mindig a magyarokkal csesznek ki a legjobban, így érthető, hogy nálunk rosszabb a helyzet (az más kérdés, hogy önerőből lehetne jobb is, ha nem lenne a szavazók 2/3-a agymosott...).
2014. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!