Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok holland vagy német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok holland vagy német pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

En a vilagosabb tipusu pasikat szeretem

Sok helyes hollandot es nemetet latok.



2013. jún. 2. 11:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem kifejezetten rondák a német pasik, holland férfit se láttam még jót. Ha "világosabb" pasi, akkor már mindenképpen a szlávos, orosz típus, na abból már vannak szép példányok.
2013. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

Ez erdekes nekem pont a szlavok nem tetszenek

Voltam oroszorszagban es egy helyen annyi csunya ferfiet es szep nőt nem lattam.

De mindenkinek mas mas tetszik

Varom meg a velemenyeiteket

2013. jún. 2. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon helyesek a német férfiak, magasak, erős felépítésűek, szőkék és kék szeműek. :) Szerintem még a svéd férfiak néznek ki jól, plusz néhány osztrák, akárcsak a barátom. :)
2013. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, ízlések és pofonok. :) Én sokat voltam Németo-ban, engem kifejezetten taszít ez a külső: bárgyú arc, furcsa valahogy az egész arcszerkezetük. Az orosz férfiakkal ezzel ellentétben mások a tapasztalatim: több orosz fickóval is találkoztam, valahogy sokkal szebbek az arcvonásaik, nekem meg ez a gyengém, kimondottan a "szép" pasikat szeretem.
2013. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
A holland pasik nem rosszak,bár kevés a jóképû köztük.Némettel még nem volt szerencsém találkozni.Nekem a spanyol ffiak tetszenek nagyon (a vôlegényem is az) ,mert nem fehér a bôrük..de mindenkinek más az ízlése...
2013. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kovacsdorka. ***** válasza:
38%
Közöttük is vannak sötét hajú, sötét szeműek is bőven. Nekem volt német barátom, ő barna hajú volt és zöld szemű és a barátai is többnyire sötétebb hajúak voltak. Az északi országokban jóval nagyobb százalékban fordulnak elő a szőke hajú kék szemű emberek. Pl. Finno.-ban eléggé feltűnő voltam a fekete hajammal
2013. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Magas, szőke, kék szemű németek a legjobbak:):)
2013. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Groß und blond geht noch, aber blauäugig soll er nicht sein!...:))
2013. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
asd
2013. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
német
2013. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!