Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen helyes lányoknak, hogy...

Ilyen helyes lányoknak, hogy juthat eszükbe ilyen butaság?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem megdöbbentő.



2014. okt. 12. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Dolgoznak a hormonok csak éppen rossz irányba.
2014. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert a gyökereik nem Ausztriához, hanem Arábiához köthetőek...
2014. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezen jól látszik, hogy sosem a kivándorlókkal van a baj, hanem a 2. vagy a 3. generációval. Náluk már nincs meg a "tudjuk miért jöttünk ki", ők már ide születtek, mégis másodrendűek. Ezt -pláne tiniként- nagyon nehéz megemészteni. Aztán jön a lázadás.
2014. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ezek helyesek? XD

Ha az az életük értelme, hogy egy AK-val rohangáljanak a sivatagban, akkor csináljál csak. Neked nem mindegy?

2014. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

"Ezek helyesek? XD "

Képek alapján igen.


"Ha az az életük értelme, hogy egy AK-val rohangáljanak a sivatagban, akkor csináljál csak. Neked nem mindegy?"

Ha valaki embert készül ölni, nem mindegy. Egyrészt mivel az IÁ el akarja foglalni a világot, másrészt hogy egy nyugatról is képesek szervezkedni. Még bőven nincs ok a pánikra Magyarországon, de kicsit keletebbre nem radikális iszlámokat meg keresztyéneket végeznek ki.

2014. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Hogy érted, hogy butaság? Harcolni valamiért amiben hisznek butaság?
2014. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Mert fiatalok, van bennük rengeteg kalandvágy, szerintem életük egyik legnagyobb döntését hozták meg.

Nem mindenki arra vágyik, hogy 15 évesen csak suliba járjon, aztán legyen egy barátnője/barátja, majd egy irodában unatkozzon, téglákat pakoljon, vagy egész nap álljon egy gyárban.

Lehet betudni a hormonoknak, de annak is, hogy elegük volt a befásult hétköznapokból. Szerintem értékesebbek azoknál a társaiknál, mint akik állandóan csak facebookoznak, bulizgatnak stb.

2014. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vadkan01 ***** válasza:
Hívta őket Allah vagy mi.
2014. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

"Mert fiatalok, van bennük rengeteg kalandvágy, szerintem életük egyik legnagyobb döntését hozták meg.

Nem mindenki arra vágyik, hogy 15 évesen csak suliba járjon, aztán legyen egy barátnője/barátja, majd egy irodában unatkozzon, téglákat pakoljon, vagy egész nap álljon egy gyárban.

Lehet betudni a hormonoknak, de annak is, hogy elegük volt a befásult hétköznapokból. Szerintem értékesebbek azoknál a társaiknál, mint akik állandóan csak facebookoznak, bulizgatnak stb."


Az igen! Te aztán jól megmondtad barátom...Komoly gondok vannak a fejedben. Szóval szerinted jobb elmenni abból az országból, ami befogadta és eltartotta őket, azért hogy utána ártatlan civil férfiakat, nőket, gyerekeket brutálisan kivégezzenek, csak azért mert mások nem abba a beteg fasiszta csürhébe hisznek. Remélem te leszel az első akit lefejeznek, amikorra majd ideérnek hozzánk.

2014. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#10 Majd közéjük lövök aztán szaladhatnak Allahoz :D

Nem hobbiból meg jókedvből ölnek meg bárkit is, hanem politikai okokból. Szóval ha Amerika meg Izrael békén hagynák őket, nem tennének ilyen szörnyűségeket.

Amúgy nem tudom mennyire jártál föci órára, de elég messze vagyunk Szíriától.

2014. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!