Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, helyes, okos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, helyes, okos, kedves vagyok? A lányoknak nem kellenek az ilyen pasik? (kép)

Figyelt kérdés

Persze, természetesen jönnek majd a válaszok, hogy ha tényleg ilyen tulajdonságokkal rendelkezem, akkor miért nem élőben ismerkedem....

A lányok többsége idióta: pénzéhes p.csák...sok lány meg meg vagy azt szereti, hogy hosszan udvarolnak nekik, és direkt nem adják be a derekukat (nehogy már kihasználják őket, vagy ne tűnjenek könnyen kaphatónak...), vagy egyszerűen nem tartják elképzelhetőnek, hogy egy ilyen pasi egyáltalán szóba áll velük.

Mellesleg inkább közeli mint sok barátom van, és ismeretlenül, vadidegenekkel nehéz ismerkedni.

A "természetesen szép" (ismeritek még ezt a fogalmat?) lányok nagy többsége meg bedől az ún. szépfiúk szövegének, bókjának.

Képet privátban küldök, akit érdekel. 29f


2014. máj. 10. 14:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igen, "olyan" céllal írtam ki a kérdésem... ezért örülnék, ha csak szinglik válaszolnának.
2014. máj. 10. 14:30
 2/16 anonim ***** válasza:
Na most már kíváncsivá tettél. Bár sok mindennel nem értek egyet az általad leírtakból
2014. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na most láttam a kommentet. Akkor vissza szívtam
2014. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De indulatos vagy 4-es. Kérdező: Inkább írj a személyiségedről, de őszintén! És küldhetsz képet is, de nem ez fogja eldönteni végső soron a dolgot.
2014. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Hmm kíváncsivá tettél :D

Ha gondolod írj privit és képet is küldhetsz.

2014. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"A lányok többsége idióta: pénzéhes p.csák." így mit vársz? bizonyítsunk neked? tömegesen?
2014. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy túl erős a megfogalmazás. A többség tényleg ilyen sajnos.
2014. máj. 10. 14:54
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem kellenek. Az ilyenek túl unalmasak számukra.
2014. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ki a f¤¤¤t érdekel.

akit magadnak szeretnél, annak szépeket mondjál (így személytelenül is), értem?

mert a "bunkó fiúk" ezt csinálják, ezért van sikerük. nem a darkside-on verik a nyálukat.

N

2014. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Szia engem is kíváncsivá tett ez a kérdés, küldesz egy képet?
2014. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!