Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a párizsi...

Mi a véleményetek a párizsi lövöldözésekről?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ahol le van alssitva és rá van közelitve arra amikor a rendőrt fejbe lövik egy AK-val kb fél méterről, és semmi vér nincsen, a rendőr egyszerűen elforditja a fejét a másik irányba. elég sok kivégzés videót láttam már, ahol ilyen közelről lőnek, és jellemző a heves vérzés. szerintetek szinjáték? (ha googléba beirjátok hogy "fake paris shooting" ti is megtaláljátok a videótÖ

2015. jan. 8. 15:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A párizsi videót valósnak gondolom a kikockázás ellenére is!
2015. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
utolsó elötti: ezzel az én igazamat támasztod alá, mindegy hogy meghal vagy nem, fejbe lövik, véreznie kell igy is ugy is. utolsónak: kikockázva? ne a TV-be nézzed a hireket.
2015. jan. 8. 16:33
 13/27 A kérdező kommentje:
(nézzétek meg a videot amit linkeltem)
2015. jan. 8. 16:34
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ami füstöt látsz az a torkolattűz füstje, a fejlövést nem úgy kapja, hogy a golyó átmenve a fejen a járdával vízszintben távozik agydarabokkal, hanem lefelé hatol a földbe és a homlokcsonton hatol be, nem a fej közepén. Tehát a vér az valahol az álla alatt jött ki, ahol a földdel érintkezett a feje. A kép csalóka, mert a hang késik, így akko rmár az AK csöve kezd vízszinbe jönni. Remélem kimerítő volt.
2015. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, rosszul írtam, valójában nyakszirten lőtték. Ami füstöt látsz az nem a betonon gellertkapó lövedéké, hanem az AK torkolatgáza.
2015. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
a füstről senki nem beszélt, azt tudjuk, de ha a leglassabb verzióban nézed akkor szerintem halántékon lövik, és nem is arrol beszélek hogy egyböl koponyadarabkáknak kéne repkednie, de a kifolyó férnek el kéne terülnie az aszfalton, mindegy hogy a szájából vagy a halándtékából
2015. jan. 8. 16:42
 17/27 A kérdező kommentje:
továbbá elég amatőrnek tűnik a dolog, nem mennek biztosra, de még az autó rendszáma is tisztán kivehető, továbbá az utolsó lövés után miért futnak tovább és rohangálnak céltalanul? egy előre kitervelt terrorista támadás nem ilyen.
2015. jan. 8. 16:45
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kennedynek szó szerint kettéloccsantották az agyát, a fele ki is buggyant. Hullára nem lett véres a ruhája, csak egy keveset kapott a felesége meg a felkapazkodó testőr az agyvelőből. A vért egy darabig még pumpálja a szív, de az nem 4 másodperc míg megjelenik a betonon, hanem 6. Azt meg már nem láthatjuk. Az agyban csak 10%-nyi a vér.
2015. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
Azért rohangálnak, mert megnézik van-e még rendőr, van-e elég hely a menekülésre vagy szükséges-e a további takarítás. Annak nem sok értelme lenne ha bepattannának a kocsiba, a következő sarkon meg védtelenül maradnának és gólyózáport zúdíthtnak rájuk.
2015. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nem néznek körül, konkrétan futnak egy félkört, majd el kezdenek SÉTÁLNI. egyszerűbb lett volna kiszállni, lelőni majd tovább menni, ez nekem igy annyira hiteles mint a hires hamisitott osama bin laden holteste. link:
2015. jan. 8. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!