Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a párizsi...

Mi a véleményetek a párizsi lövöldözésekről?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ahol le van alssitva és rá van közelitve arra amikor a rendőrt fejbe lövik egy AK-val kb fél méterről, és semmi vér nincsen, a rendőr egyszerűen elforditja a fejét a másik irányba. elég sok kivégzés videót láttam már, ahol ilyen közelről lőnek, és jellemző a heves vérzés. szerintetek szinjáték? (ha googléba beirjátok hogy "fake paris shooting" ti is megtaláljátok a videótÖ

2015. jan. 8. 15:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
2015. jan. 8. 16:57
 22/27 anonim ***** válasza:
72%
Látom egy nagy összeesküvés elmélet szakértővel van dolgunk...
2015. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Az, hogy bin laden-t a CIA találta ki hogy legyen ok háborúzni, az tény, nem elmélet. az nem tűnt fel például hogy amit leadott a CNN, 2004-ben, ott sokkal idősebb volt osama, ősz volt a szakálla, ráncos és leélt volt, majd amit 2007-ben adtak le, mintha 10 évet fiatalodott volna osama, pedig 3 évet kellett volna idősödnie. továbbá amit előbb linkeltem, az a magyar médiában is megjelent, TV-ben és újságokban egyaránt, pedig aki egy kicsit is ért a képszerkesztéshez egyértelmüen látja hogy bele van nyulva a képbe. ha valóban létező személy és USA különleges egységei elkapták és megölték, miért nem az eredeti képet mutatják?
2015. jan. 8. 17:57
 24/27 anonim ***** válasza:
58%
Ide vezet a nagy multikulti-imádat. Ha az európai vezetők nem térnek minél előbb észhez (illetve nem lesz fontosabb nekik a saját országuk, mint a főnökeik parancsa), hamarosan mindennaposak lesznek az ilyen esetek.
2015. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem kesett soká az ujabb konteó. Dolgoznak a fiúk, dolgoznak.
2015. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetüket a jólét érdekében eladó politikusok legalább annyira bűnösök, mint az Allah nevében bármit elkövető radikális iszlám fanatikusok.
2015. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

az USÁban nincs jólét. nézd már meg mi megy ott. afroamerikaiak és fehérek irtják egymást.

az emberek meg vannak figyelve, be vannak drótozva mint vmi Orwelli diktatúrában. pár milliárdoson kívül átlagban nem élnek jól az emberek, és 0 állami ellátás (korház, közlekedés stb) van. mindenért rengeteget fizetsz.

ezt nevezed jólétnek?

az más, hogy a világ leggazdagabb tőkései ott élnek, és nekik kell az olaj. ezért szinte bármit megtesznek.

sztem nem kéne minden elhinni ami a híradóban van... főleg ha a CNN-en...

2015. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!