Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A franciáknak miért nincs...

A franciáknak miért nincs annyi eszük, hogy ezt a Charlie Hebdo szennylapot beszüntetik?

Figyelt kérdés
Sajtószabadság ide vagy oda, tudhatnák, hogy a fanatikus megszállott őrültek nem ismerik a kegyelmet. Ennek ellenére a terrorcselekmény után már a legelső megjelent példányszám elején egy Mohamed karikatúra van. A franciák se vevők az ilyen hülyeségre (a terror előtt a 60milliós Franciaországban kb 50ezer példányszáma volt), akkor meg mi értelme van? Mert ezt már én is provokálásnak látom így.

2015. jan. 15. 21:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted engedni kellene a vallási fanatikusok terrorjának?


Én meg azt látom provokálásnak, hogy az ostoba vallásukat akarják mindenki torkán lenyomni, ha pedig ez valakinek nem tetszik, azt megölik.

2015. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha bezárnák az olyan lenne mintha engednének a terroristáknak. Nem tehetik meg, hogy megszüntessék az újságot.Ez elvi kérdés.
2015. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%

Ha megszűnne a lap, felbátorodnának a szélsőségesek, mert ez azt igazolná, hogy lehet eredményt elérni terrortámadásokkal.

Ezèrt nem szüntetik meg.

2015. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
66%
Ez valóban provokálás. Csak épp ezt a terroristák provokálták ki elébb. És el is értek a céljukat. Európa megint van olyan hülye, hogy ilyen apró szaron összeveszik, amin mindenki nyer, csak Európa nem. Nézd meg mi megy itt is. "Jajj szegény muszlimok, megsértették a képzelt barátjukat, fujj". Ahelyett, hogy az menne, hogy 1 milliárd példányban nyomnának ki ilyet. Nem vagyok az erőszakos megoldások híve, de azt te sem hiheted, hogy tutujgatással eredményt érünk el...
2015. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Oké, elvi, értem, és én sem engednék a terroristáknak semennyit, de az átlag polgárok isszák meg ennek a levét.
2015. jan. 15. 21:59
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
A muszlimokat talán érdekli az európai és keresztény emberek jogai mikor élve fejezik le őket?
2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem, de az átlagember élete igenis számít Európában!
2015. jan. 15. 22:00
 8/42 anonim ***** válasza:
84%
Ha kell a fagyid és néha pofán váglak, mert én nem szeretem a fagyit és zavar, hogy eszed, akkor te erre úgy reagálsz, hogy soha többé nem eszel fagyit. Tényleg logikus. Erre amúgy van egy közmondás is: Nehogy már a nyúl vigye a puskát. Remélem érted.
2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Jah csak Franciaország tele van muszlimmal.
2015. jan. 15. 22:04
 10/42 Zebra3328 válasza:
40%

Nézzétek már meg, hogy milyen Rajzokat jelentetett meg ez a szennylap!!! Azt olvastam, hogy már évek óta probléma volt ez, többször is szóltak érte a szerkesztőségnek a sértett muszlimok. De a szerkesztőség le se szarta őket. Szerintem az újság szerkesztői a felelősek a 16 újságíró haláláért.

Nem a cikkeikkel volt a probléma, hanem az illusztrációkkal. Ennek a helyzetnek semmi köze szerintem a sajtószabadság kérdéséhez!

ÉN egyetértek a Pápa véleményével: "Ha valaki szidja az anyámat, az számítson rá, hogy pofon vágom."

2015. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!