Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hagyja abba a...

Miért nem hagyja abba a Mohamed-karikatúrákat a Charlie Hebdo?

Figyelt kérdés

Oké, hogy elvi kérdés, és teljesen megértem, hogy az elborult agyú terroristáknak egy fikarcnyit sem engednek, nagyon helyes, de most már normális muzulmánok is kezdenek tüntetni a Charlie Hebdo Mohamed-karikatúrája ellen. Most például Szenegálban van tüntetés, és szerintem még sok helyen várható.


Ti mit gondoltok?



2015. jan. 17. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy a próféta ábrázolásának tiltása egy kitaláció, egy ürügy a konfliktuskeresésre. A vallási fundamentalizmus mindig is teljesen irracionális lesz normális emberek számára, és úgy kell vele bánni, mint egy hülyegyerekkel, és nem engedni a követeléseinek.
2015. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert hülyék. Semmi szükség nincs rá . Majd ha valamelyik újságíró gyerekének a fejét vágják le akkor verjék a mellüket hogy szólásszabadság van. Renden legyen szólásszabadság de muszály direkt hergelni egy fanatikus terrorista embertömeget?
2015. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Még a Pápa is megmondta ha az ő anyját szidnák se kellene csodálkozni ha pofán vágná az illetőt.
2015. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

#3

Ha már Pápa... szerinted Jézusról nem készült MILLIÓ durva karikatúra? Te láttál már robbantgatni bárkit emiatt? Mellesleg Jézust a muszlim ugyanúgy prófétaként tiszteli, mint Mohammedet. Az egész egy ÜRÜGY a vallási terrorra, nagyjából a van rajta sapka - nincs rajta sapka esete. Ha meghátrálsz, akkor jön a következő random, seggükből előhúzott követelés.

2015. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

#2

Ez nem embertömegek hergeléséről szól, hanem az intelligenciáról és toleranciáról.

Ez arról szól, hogy ha valamit kimondhatsz, akkor azt úgy is kimndhasd, hogy nem kell félned attól, hogy levágják a gyermeked fejét érte.. Szerintem ez egy teljesen reális elvárás a szólásszabadsággal szemben..

Ha valakit arra nevelnek évekig, évszázadokig, hogy az ő véleménye a szent, mert Allah azt mondta, mindenki másé ignorálható, akor nem csoda, hogy vallási fanatikusok tömegét termeli ki az adott társadalom. Ez történt sokáig az iszlám világban, de eljött az ideje, hogy "felnőjenek" a modern korhoz és hogy toleránsak legyenek más kultúrákkal szemben is, még akkor is ha az nekik nem tetszik (hisz pont ez lenne egy vallás lényege).

Elvégre te sem menném iránba, törökországba stb. ugrálni, vagy terroristásat játszani, azon az alapon, hogy éppen most keresztény embereket vernek és keresztény templomokat gyújtogatnak..

2015. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Én csak azt nem értem még mindig, h akkor miért nem lehet kimondani, h cigány volt az elkövető, h miért zárják börtönbe azt, aki azt mondja, h szerinte nem 6 millió zsidót öltek meg és még sorolhatnám.

Jah meg a francia humorista szintén bilicsben, mert poénkodott.

2015. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

Én Csárlinak szurkolok!

ma 13:53

Mi ez a humoristás sztori?

2015. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
13:53 nak teljesen igaza van fene nagy szólásszabadság vagy épp annak hiánya van nálunk állítólag. De ha ki mondanák hogy cigány az elkövető háborognának az ilyen Fodor Gabriellák. Teljesen mindegy hogy kitakarják az arcát vagy nem a keze is fekete.
2015. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor is beszüntethetnék ezt az undorító provokálást. Már a normális muzulmánok is lázadnak ellene, ezzel csak olajat öntenek a tűzre.


[link]


Ammanban, Jordániában is hatalmas tüntetés volt Charlie Hebdo ellen, a franciák helyében nem táncolnék az amúgy is robbanékony muzulmánok idegein, mert csak az átlag polgárok bánják meg.

2015. jan. 17. 17:17
 10/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
24%

"Miért nem hagyja abba a Mohamed-karikatúrákat a Charlie Hebdo?"


Még nem álltak elegen az iszlám kiirtása mellé, ezért meg kell öletni még néhány Charlie-t.

2015. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!