Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hagyja abba a...

Miért nem hagyja abba a Mohamed-karikatúrákat a Charlie Hebdo?

Figyelt kérdés

Oké, hogy elvi kérdés, és teljesen megértem, hogy az elborult agyú terroristáknak egy fikarcnyit sem engednek, nagyon helyes, de most már normális muzulmánok is kezdenek tüntetni a Charlie Hebdo Mohamed-karikatúrája ellen. Most például Szenegálban van tüntetés, és szerintem még sok helyen várható.


Ti mit gondoltok?



2015. jan. 17. 13:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Iszlám kiirtása mellé?

Ezzel a provokációval csak azt érik el, hogy tömegesen fogják az IS-t támogatni.

2015. jan. 17. 20:01
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem hagyják abba, mert Európában demokrácia van, és ezt meg is kell mutatni, valamint azt is, hogy nem félemlíthetnek meg minket a terroristák.
2015. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert provokátorok, és igen ezzel azt fogják elérni, hogy az Is-t vagy az al-kaidát. Én speciel nem sajnálnám őket. Csak az lesz megint, mint a szegény muszlim rendőr esete, hogy olyan ártatlanok is meg fognak halni, akiknek semmi közük nincs ezzekkel a karikatúrákkal kapcsolatban, és talán nem is vevők erre. És igen demokrácia, liberalizmus meg mindenféle ilyen szir-szr van, de nem terjed ki vallásgyalázásra. 5-10 évesek szoktak egymáson gúnyolódni, nem 40 évesek...

Az a baj, hogy ezért sokan az 1mrd muszlimot hibáztatják, nem azt a 9-10 embert.

A muszlimok egyébként is könnyen sértődnek, nem vevők az ilyen szennyekre.

Bár nem értem az eu provokálását, tudtommal a muszlimok sohasem készìtettek karikaturakat, filmeket mások lejáratására. Ellenben a zsidókkal, keresztényekkel: Muszlimok ártatlansága folm, Lányom nélkül soha, és karikatúrák Mohamedről és egyben az iszlám vallás lejáratásáról.

2015. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!