Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is a Keleti világ...

Szerintetek is a Keleti világ az alárendeltséget, alattvalóságot jelenti, míg a Nyugati világ a szabadságot, tiszteletet? Mit gondolnak erről a "jobberek"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 13:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9-es:Tehát ha jól értem akkor te semn az ottani rendszer szerint szeretnél élni,hanem csak piaci,gazdasági lehetőségeket látsz a keleti országokban

Ha igy van gondolom a piacra gondolsz pl.

2015. jan. 25. 19:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező az emberek a gazdag, és a nem a békés civilizált nyugatra mennek. Továbbá természetesen a háborús zónákból többen elköltöznek lehetőleg nem még egy háborús zónába. De lehet, hogy valakinek jobb egy keleti országban, mint egy nyugatiban mert az ő kultúrája/vallása/elképzelése ott a többség véleménye/kultúrája, de nyugaton csak mint kisebbség lenne ott. (4. voltam)
2015. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11.

Nem csak a piacra.

Mint írtam, lehetne keményebb törvényeket hozni, amivel elszámoltatóak lennének egyesek.


Illetve, lehetne például halálbüntetést is bevezetni.

2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát én lehet inkább lennék a liberális demokráciában,ahol nincs elszámoltatás olyan szinten

,hogy az ellenzéki pártoakat börtönbe csukják,meg nincs halálbüntetés

,mint egy "tekintélyelvű" rendszerben ahol van elszámoltatás midnenki ellen aki nincs a vezető

rétegben+halálbüntetés ,aki nem fogadja el a nézeteiket.

De neked kívánom az utóbbit ;)

2015. jan. 25. 21:15
 15/18 anonim ***** válasza:
A 3 francia "terrorizmus dicsőítése" elítélt biztos egyetért a véleményeddel a szólásszabadságról nyugaton.
2015. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Körmendi Mátyás ***** válasza:
Ez pontosan így van.
2015. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: halál ciki, hogy dunsztod sincs pl. a jobtourism-ról és az expat trendekről. Igen. Mennek civilizált európaiak keletre (Kínába, Vietnámba, Oroszországba, sőt, Iránba is), sőt, még Afrikába is dolgozni. 1-2 madárka, vagy tömeges ez a mozgalom? Ott egy sereg doku pl. a tyúbon a témában... tessék tájékozódni mielőtt süketelsz, vazze! Politikus vagy, vagy mi? :P


Szerinted; ennyire sarkított az ellentét? Mennyire ismered pl. az Usa modern kori történetét (belpolitikai szempontból)? A másképpen gondolkodók elnyomása - szerinted - csakis keleti dolog? :DDDD


Az "American sniper"-t ki ne hagyd! Tuti neked gyártották...

2015. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17.

Szerintem meg te tájékozódj mielőtt hülyeségeket írkálsz.

Te inkább a keleti Észak-Kóreába lennél vagy Dél-Kóreában??

Az emberek többsége veled ellentétben nem az elsőt választaná :P

2015. jan. 27. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!