Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat Európa meddig fogja...

Nyugat Európa meddig fogja bírni a megélhetési bevándorlást?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy Anglia pl. nem nézi már nagyon jó szemmel azt a rengeteg bevándorlót de egyfolytában "menekülnek" normál megélhetés reményében más nyugat európai országokba pl. most az Albánok is ugye meg egyfolytában Magyarok,Lengyelek,Románok,Bolgárok,stb

Meddig fogja ezt bírni nyugat Európa?



2015. márc. 20. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Lassan Európának a sarkára kell állnia, és udvariasan beszólni az USA-nak hogy hagyja abba a kaka keverést a világban, és hagyja a népeket hogy oldják meg a saját problémáikat maguk.

Ezután egy kis zsibongás után a dolgok a helyükre kerülnek, és megszűnik a menekültáradat.


Ja és persze az EU-nak is olyan gazdaságpolitikát kell követnie, ami nem a harmadik világ lerablásán alapszik.


Szóval... ameddig a lerablásból több a haszon, mint amennyit a bevándorlás elvisz, akkor még várni kell...

2015. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként sem dolgoztam soha Angliában, Belgiumban dolgozok"


Akkor honnan tudod, hogy a magyarok zöme segélyért megy?

Tudnál pontos várost mondani, esetleg negyedet, ahol segélyen tengődő, nem dolgozó magyarok vannak?

Mert szerintem nem, csak egy rasszista vagy, aki magyarozik ész nélkül..

2015. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már most sem bírja.
2015. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Na és Magyarország meddig bírja a megélhetési bevándorlókat? Nálunk kb 10-20ezer zömében Budapesti megélhetési bevándorló van, akik igazából tanulni vannak, itt, de akkor is zavar, mert Viktor megmondta, az nem zavar, hogy havi 10-20ezer magyar hagyja el az országot, legalább a buszon letudok ülni. Szóval, Meddig bírja még Magyarország, ezt a sok sok sok megélhetési bevándorlót?
2015. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

# 14

Tedd fel egy kérdésben mert nem erre voltam kíváncsi , meg arra se hogy te itt kiéld az Orbánozásod.

2015. márc. 22. 05:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem meg nem érdekel a hisztid.
2015. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

# 16

Engem meg nem érdekel a te rinyálásod ami nem is ide tartozik.

2015. márc. 22. 21:15
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha általánosban, nem lógtál volna a szövegértelmezési órákról, akkor most megértenéd amit írtam, javaslom, a hisztis kirohanásaidat tanulással kompenzáld.
2015. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!