Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekultek hogy kepzelik...

A menekultek hogy kepzelik hogy betornek hajoikkal mas allamokba? Nem feltartoztatni kene oket, hanem katonai tamadas es tobbet nem mereszkednenek oda.

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 15:18
1 2 3 4 5
 31/42 tetro ***** válasza:
0%

19.56

ha továbbra se értem? adjál már egy egyszerű választ, ne tereljél. vagy beszélj továbbra is mellé, ismerd be vele hogy simán csak gyűlölködni akarsz bármilyen gondolat nélkül, én meg akkor hagylak tapicskolj az epében egyedül.

hajlandó vagy válaszolni?

2015. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
42%

Van elég baja a munkanélküli, vagy lakáshiteles, esetleg ápolásra szoruló öreg, vagy a kórházban fekvő magyaroknak is, az én adóm rájuk menjen el. Ne pedig Ibrahimékra, akiknek ellenőrizhetetlen hátterük van, és felfogásban valamint vallásilag nem egyeztethetőek össze Európával. Igen, érzéketlen vagyok szerinted, mert az őslakosainkat preferálom (bár ha érzéketlen vagyok, akkor őket sem kéne), nem pedig olyanokat, akik közt vallási fundamentalisták is előfordulhatnak, a beilleszkedésük pedig megkérdőjelezhető, a nyugati adatok alapján.

Egyébként az a kétbites gondolkodású, aki szívbaj nélkül félretolja a nyugati példákat az ilyen embertömegekkel való tapasztalatokról, mint te. Azt hiszed, hogy majd mi megmutatjuk, hogy mi az az integráció, amikor a jobb anyagiakkal és felszereltséggel rendelkező nyugatiaknak sem megy? Továbbá válaszolj egy kérdésemre:

Ha béke lesz ott ahonnan jöttek, elmennek haza?

2015. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 tetro ***** válasza:
0%

20.00

milyen nyugati példákról beszélsz?

"a beilleszkedésük pedig megkérdőjelezhető, a nyugati adatok alapján. "

légyszi mutasd már be ezeket az adatokat. tudtommal Magyarországon a bevándorlók között alacsonyabb a munkanélküli ráta mint az "őshonosok" között. vagy milyen beilleszkedésre gondolsz? gondolom kiderül, ha megmutatod az adatokat amikről beszélsz.

2015. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 tetro ***** válasza:
0%

20.00

"Továbbá válaszolj egy kérdésemre:

Ha béke lesz ott ahonnan jöttek, elmennek haza?"

Nem vagyok látnok. Te az vagy? :)

2015. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
49%

És még én terelek :D

Én megválaszoltam már, csak te képtelen vagy tovább gondolni, mert ennyire hülye vagy :D


Nem fogom neked 43456 soron keresztül ecsetelni a kulturális különbségeket. Leszögezem, vannak akik képesek beolvadni a társadalomba, tiszteletbe tartani a helyi szokásokat. De ők sajnos a kivételek. Ha tömegével áramlanak be az országba, akkor értelemszerűen felhígul velük a társadalom. (Még mindig teljesen eltérő kultúrájú, többnyire rendkívül alacsonyan képzett emberekről beszélünk.) Ha meg felhígul a társadalom az nyilván változásokat szül ami elindul egy középérték felé, az európai/magyar és a közel-keleti/afrikai között, minél több bevándorló jön, annál nagyobb mértékben.


Remélem kielégítő volt a válaszom, most te jössz, élnél ezekben az országokban amiket előzőleg kérdeztem? Ha nem, miért nem?

2015. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 tetro ***** válasza:
0%

20.07

"Ha tömegével áramlanak be az országba, akkor értelemszerűen felhígul velük a társadalom. (Még mindig teljesen eltérő kultúrájú, többnyire rendkívül alacsonyan képzett emberekről beszélünk.) Ha meg felhígul a társadalom az nyilván változásokat szül ami elindul egy középérték felé, az európai/magyar és a közel-keleti/afrikai között, minél több bevándorló jön, annál nagyobb mértékben. "

Ez egy bullshit. A felhígul a társadalom semmit sem jelent. Hogyan hígulhat fel egy társadalom? És ennek mi köze a kultúrához? Mitől rombolná az a magyar kultúra bármelyik aspektusát ha lennének köztük más vallásúak? Felhígul a társadalom, de mivel hogyan? Hangzatos amit mondasz, de semmit sem jelent. Éltek itt törökök 150évig, attól a gondolatmeneted alapján tönkre kellett volna hogy menjen a magyar kultúra. Akkor most ez hogy van?


Van olyan ország amelyikben élnék, és van amelyikben nem. Dél-Afrikában pl igen. Talán Marokkóban is, habár ott nem tudom mit kezdenék magammal. A Közel-Keleten vagy Közép-Afrikában nem. Nem szeretem ha lövöldöznek körülöttem. Fura libsi szokás ez...

2015. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
49%

ma 20:03


-Irena Kogan: Working Through Barriers, Host country institutions and immigrant performance in Europe (2007)

-OECD Factbook 2010: Ecnomic, Environmental and Social Statistics

-Labour markers and immigration (Magyarországgal)

-Hetek: Muszlimok Európája

-Index (Saríarendőrség razziázik egy német városban)(Muszlim erkölcsvédők járőröznek Londonban)

-Pokol Béla: Európa végnapjai

-Kirsten Heisig-től a Das Ende der Geduld


A jövő ott van nyugaton, nézd meg mondjuk Marseille-t. Ide aztán fantasztikus nem észrevétel kell, igaz? :)

2015. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
58%

Nem beszéltem vallásról, azt leszámítva is teljesen különböznek az európai embertől.

Tudod ahonnan jönnek, az ottani szokásokat hozzák is magukkal.

Te sem élnél ezekben az országokban, nem véletlen, amiket írtál onnan nem is igazán van bevándorlás. Ne legyünk naívak, nem csak a tisztességes ténylegesen dolgozni, a befogadó ország értékeit tiszteletben tartani akaró emberek jönnek, sőt állítom ők vannak kevesebben.

A török meg megszálló hatalom volt, az teljesen más szituációvolt, a megszállt terület jól el is néptelenedett.

A felhígulás meg nem csak hangzatos. Jelenleg nemzetállam vagyunk,az állampolgárok döntő többsége magyar. Tegyük fel bejön pár millió totál más értékekkel rendelkező bevándorló, az bizony hatással lesz az addigi társadalomra, még pedig úgy ahogy írtam, a két kultúra közeledni fog egymáshoz, a jó közelít a rosszhoz, azaz a jó rosszabb lesz, tetszik nem tetszik.


Írtad Dél-Afrikát. Afrikai szinten fejlettebb államnak mondható. Érdekes módon pont Dél-Afrikára volt a legnagyobb hatással az európai ember. A fehér ember fogy Dél-afrikából, az ország meg egyre jobban züllik. Érdekes egybeesések ezek :)


De én nem viták tovább, más dolgom is van, viszlát.

2015. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
64%

ma 20:13


"Éltek itt törökök 150évig, attól a gondolatmeneted alapján tönkre kellett volna hogy menjen a magyar kultúra. Akkor most ez hogy van?"



Miért ment volna tönkre, amikor az országnak csak egy része volt török fennhatóság alatt? Viszont azokon a területeken lecsökkent a népesség, lecsökkent a falvak száma, ergo a kultúra is visszavetődött.

2015. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
54%

Már megint ötvenhattal példálóztok, ha a makikról van szó?

Ba**ki, 60 éve volt, vége, lépjetek már túl, nincsenek már csúnya komenisták. Hagyjátok békén ötvenhatot, engedjétek el, vége van, nem kell félni.

Kérdező, a határsértőkkel a megfelelő módon kell bánni. Nem engedhet meg egyetlen ország sem ekkora nemzetbiztonsági kockázatot. Brüsszelbe meg nem feltétlenül kell mindenkinek mindenről tudnia.

2015. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!