Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekultek hogy kepzelik...

A menekultek hogy kepzelik hogy betornek hajoikkal mas allamokba? Nem feltartoztatni kene oket, hanem katonai tamadas es tobbet nem mereszkednenek oda.

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 15:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
77%

A menekülteket megértem, ők jobb életet akarnak.

Én az EU-t nem értem, hogy miért engedi be őket.

2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes ez a dolog!

Aki primitívnek és szívtelen g**inek tartja azokat, akik ellenzik a bevándorlást, azok a leg primitívebbek, mert nem tudják megkülönböztetni a faji és vallási előítéletet az egyszerü logikátol. Ezek az emberek csak a jelenben élnek, a dolgok hosszútávú hatásaiba pedig bele sem gondolnak.


A bevándorlókkal nem az a baj, hogy négerek, arabok, muszlimok, hanem az, hogy tanulatlanok, és nem Európaiak. Persze ha azt mondom, hogy az probléma, hogy nem Európaiak már én lestek a legnagyobb fajgyűlölő, pedig ez nem erről szól.


Elsőnek.: Ha jelenleg magyarországon a tanultab ember minimálbéren tengődik, vagy ami rosszabb munkanélküli, akkor mit csinálunk a tanulatlan bevándorlókkal?

Angliába mehet a bevándorló, mert s**rtlapátolni mindig kell ember, de ott a tanult ember nem ezt a munkát végzi.


Másodszor.: A kisebbségek előb-utób elkezdenek követelőzni. Esetleg jönnek a népek, hogy szegény kis muszlimnak nincs helye imádkozni, építsünk már nekik néhány templomot. Azt a végén már azért perelik a jónépet, mer valaki felesége nem fedte el az egész testét, és ez sérti a világnézetét. A patkányokat nem lehet írtani, mert az szent állat, disznót meg ne együnk, mert tisztátalan.

2015. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!