Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Emberek, mit gondoltok Iszlamr...

Tobi Hurwitz kérdése:

Emberek, mit gondoltok Iszlamrol es muszlimokrol?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Hogy eeeeveszik a munkáááát!

(Aztat eee!)

2015. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Ettettéék tőlünk a munkát, aztat ee!
2015. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nincs bajom velük.

Csak a magukat iszlamistáknak valló fanatikusokkal, akik még életükben nem látták a kegyes Koránt.

2015. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Mindössze annyi, hogy maradjanak otthon. Amúgy semmi bajom nincs velük, csak én hasonló gondolkodású, mentalitású és világnézetű emberekkel szerem magamat körülvenni.
2015. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%

Szoktam Törökországban nyaralni, jól érzem ott magam.Az ő kultúrájuk egész kellemes, na meg különösen a gasztronómiájuk.

Az egyetlen egy iszlám kultúrájú ország ami normális.



Viszont ilyen észak-afrikaiakat meg közel-keletieket nem szívesen látnék bevándorlónak.

2015. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak tudnám, hogy mi a francért ér 0%-ot a véleményem. Ha muszlimok között szeretnék élni, akkor elmennék oda lakni, ahol ők élnek. Ennyire egyszerű.
2015. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően minden kultúrát tisztelek, de az a vélemény, hogy az lenne a kívánatos, ha minden műveltség ott élhetne, ahol az kialakult. Én is jártam Törökországban többször, kedvelem őket. Jelenleg is vannak muszlim kollégáim (macedóniai albánok). Jó fejek, de vigyázni kell velük: addig van barátság, amíg minden rendben van, ha már van némi nézeteltérés, érdekellentét akkor nagyon másként viselkednek mint mi, úgymond keresztény (magam meg sem vagyok keresztelve) alapokon nevelődött emberek, csak érdekeik vannak, nem ismernek belátást, irgalmat.
2015. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Én azt gondolom, hogy szinte minden kultúra szép és érdekes a saját hazájában.

Nem ítélem el őket a különböző kultúránk és értékrendünk miatt, sőt elég érdekesnek tartom és szívesen meglátogatnák több iszlám országot is. Viszont az aláírom, hogy különböző kultúrájú emberek együttélése nem működik. Csak elég ránézni a néger-fehér viszonyra Amerikában vagy az iszlám-keresztényre Európában.

2015. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az is egy tiszteletreméltó régi és nagy kultúrkör, Magyarországnak érdemes az iszlám világgal is jóban lenni.

Ugyanakkor a történelmi és jelenlegi tapasztalatok azt mutatják, hogy a keresztény kultúrkör és az iszlám kultúra együttélése problémás, konfliktusokkal teli, ezért ellenzem a tömeges bevándorlásukat és a multikulturalizmus erősítését.

2015. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves #1 és #2

Milyön munáát e?

Mer háat nincsen annyi muszlim Magyarországon.

:)

2015. jún. 21. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!