Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rudolf Hess miért kapott...

Rudolf Hess miért kapott életfogytiglant?

Figyelt kérdés
Hisz csak a Britekkel akart békét kötni...
2015. jún. 26. 11:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Függetlenül attól, hogy összesküvés miatt (is) elitélték, attól még nem bűnös. NEM VETT RÉSZT A DOLGOKABAN. Ezzel az erővel Hitler anyját is elitélhették volna, mert ha ő nincs, akkor holokauszt sincs. Abszurd dolog elitélni vakait amiatt, amit el sem követett.

Más egyetlen egy embert meggyilkolni úgy, hogy az öngyilkosságnak látszon, és más dolog 6 millió embert megölni úgy, hogy erre ne legyenek bizonyítékok. Én úgy tudom, hogy eddig még nem tártak fel milliós tömegsírokat, tonnányi emberi hamut stb.

Én nem vagyok Irving híve, én csak próbálok racionálisan gondolkodni. Számomra 6.000.000 embert megölni 3 év alatt elgázosítással, 1-2 koncentrációs táborban abszurd, elméletileg is lehetetlen. Az más kérdés, hogy betegségekeben hányan haltak meg.

Az ilyen lámpaernyő, szappan dolgokat meg verd ki a fejedből, mert ezek már réges régen megdőltek.

2015. jún. 26. 17:55
 22/36 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg milyen népirtást vitt véghez és melyik amerikai elnök meséld már el nekem? Azért mert egyesek a sátánt látják minden elnökben és az imádkozó bárányt a terroristákban még nem lesz így. Az meg zseniális, hogy holtan akarták látni egyesek és meghalt. Tényleg ő az első ember a világon akit holtan akartak látni. Elég kényelmes azt mondani egy fontos ember halálánál, hogy holtan akarták látni és lám meg is halt. És mi van azokkal az ezrekkel akiket holtan akarnak látni és valahogy mégse halnak meg. Azt az iratot meg linkeld már be amit a brit titkosszolgálat írt és benne van, hogy megölték Hesst.
2015. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%
Írtam én bármit is szappanról? És el kell keserítselek, szerencsére a bírók, jogászok többsége értelmesebb mint te és a komolyabb bűnök tervezése is bőven büntetendő.
2015. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
61%

Tény, hogy Pattont is megölték. Ez a halála körülményeiből egyértelmű. Eltört a nyaka amikor kb. 10 km/órával ment, majd megmérgezték a kórházban. Patton nagyon durván beszólt mindenkinek, és háborút akart a komcsikkal, nem Európa leigázását akarta.


A Hess-anyagot többen lehozták, és nem csak a kurucinfo, gugli a barátod. De ezt a konteósok mindig is tudták.


Az elmúlt években kb. 3 millió ártatlan embert öltek meg az amerikaiak a közel-keleten, ez sem szélsőjobbos összeesküvéselmélet, és ez egyes neonácik szerint már tömeggyilkosság. Ott volt az iraki háború, az afganisztáni, stb.

2015. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyen hivatalos újság nem hozta le, hogy Hesst a brit titkosszolgálat ölte meg, még az independent és azt írja, hogy a Scotland Yard embereinek volt ilyen forrása és a 2 ügynököt akit vádoltak ellenőrizték, de nem találtak semmit. Semmiféle titkos iratot nem hoztak nyilvánosságra ami ilyesmit írna. Az iraki és afganisztáni háború meg háború volt hadüzenettel és az ENSZ egyetértésével (azt meg se említem, hogy vegyifegyverrel rendelkező terroristák ellen, az meg nem Bush hibája, hogy a CIA hazudott az iraki atomfegyver programról). Nem ugyanaz mint embereket elhurcolni az otthonukból a származásuk miatt.
2015. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
50%
De ugyanaz, még rosszabb. Vedd le a szemellenzőt.
2015. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom pont te vagy az az ember aki az illegális bevándorlók ellen emg ezerrel ágál hátha van köztük robbantó vagy ISIS-katona. De amikor az USA harcol a terrorizmussal azt villás farokkal és patákkal teszi.
2015. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
49%
Nem, én speciel sajnálom a menekülteket. Az USA Szíriában például támogatta az ISIS-t, ahogy Izrael is. Valójában nem harcol a terroristák ellen, különben nem az iraki kormányt döntötte volna meg, hanem az iszlám államot Irakban.
2015. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
46%
Ez megint egy olyan állítás amire semmi bizonyíték nincs, de egész jó, hogy csak most került elő Izrael.
2015. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Végülis csak az ENSZ adott ki egy ilyen jelentést, meg a kurucinfo is írt róla többször, de a valóság ne zavarja az antifákat.
2015. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!