Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Rudolf Hess miért kapott...

Rudolf Hess miért kapott életfogytiglant?

Figyelt kérdés
Hisz csak a Britekkel akart békét kötni...
2015. jún. 26. 11:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%
Hadd tippeljek a kurucinfo említette ezt az ENSZ-jelentést véletlenül se az ENSZ oldalán találtad mivel én nem találok ilyesmit (mivel gondolom még életedben nem láttad az ENSZ honlapját belinkelem: [link]
2015. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
56%
Csak az org-ig van a honlapcím csak rosszul linkeltem. Ha itt megtalálod azt a jelentést elhiszem neked, de nekem nem nagyon sikerült. A kurucinfo meg nem közöl híreket, főleg hogy impresszuma sincs.
2015. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
a győztes írja a történelmet.szerintem ha hessnek börtön járt akkor hol maradt a börtön a drezdát szétbombázó amcsiknak?vagy a japánra atombombát dobó gazembereknek.oroszokról nem is beszélek.
2015. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
44%

"Mégis milyen világban megbocsátható bűn hadüzenet nélkül országok leigázása és népcsoportok vagyonának és szabadságának elvétele?"

Az I. világháború után pontosan az utolsó két pontot hajtották végre a franciák a németekkel szemben. Ezért is tudtak felemelkedni a nácik.

Amerikai elnök kormányzása alatt, az ő beleegyezésével kísérleteztek több ezer közép-amerikai emberen vírusokkal, köztük rengeteg gyereken is, a beleegyezésük nélkül. Ez tény, már bocsánatot is kértek emiatt hivatalosan...

Hess tette a kötelességét, harcolt a népszövetség igazságtalansága ellen, a hazáját akarta felemelni a nyomorból. A holokauszthoz nincs semmi köze és kerülte az antiszemita megnyilvánulásokat is. Egyébként találsz kifejezetten antiszemitizmus elleni felszólalást is Hesstől a youtubeon. Az, hogy lerombolták a sírhelyét, a spandaui börtönt a liberális világot minősíti. Akárcsak az is, hogy sohasem adták meg neki újra a szabadság lehetőségét.

2017. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

#5


"Mégis milyen világban megbocsátható bűn hadüzenet nélkül országok leigázása és népcsoportok vagyonának és szabadságának elvétele?"


Utánanéztél, hogy az USA hány háborút indított hadüzenet nélkül, és bombázott porrá országokat, olajat raboltak, terroristákat támogattak, satöbbi...

2017. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
25%

Vannak itt néhányan, akik jaj de szeretnék, ha visszajönne Hess világa.

Ccccc. Ne reménykedjetek!

2017. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!