Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha hamisítvány lenne a "Cion...

Ha hamisítvány lenne a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve", miért vált valóra 99%-a annak ami abban van?

Figyelt kérdés

Az hogy a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum valós tényekre alapul vagy hamis, nehéz eldönteni 100 év távlatából és amikor elkezdték megcáfólni, már annyi kézen átmentek a dokumentumok, hogy lehetetlen hiteles képet alkotni arról, hogy hamis vagy hogy eredeti.


A mainstreaim médiában elfogadják hamisítványnak, elképzelhető valamiféle nyomás hatására. Én nem hiszek abban, hogy a világot egy kisebbség irányítaná, de az engem is nagyon érdekel, ha hamis a a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum, miért vált valóra a benne szereplő "jóslatok" hogy így mondjam, hiszen hamis volta esetén, nem így szervezték, hanem úgymond meg kellett jósólnia valakiknek mit hoz a jövő. Akik készítették kik voltak? Jósok ? Mágiakus jövőbelátást alkalmaztak ? Mi lehet a magyarázat?



#jóslás #Zion #cion #cion bölcsek
2015. júl. 12. 11:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
86%

17:23

"ez a legtárgyilagosabb magyar nyelvű cikk, ami Hitlerről fellelhető a neten."


Ennek cáfolatára inkább nem kezdem sorra beidézni kb. minden második mondatot. Ha magadtól nem veszed észre, úgyis felesleges lenne.

2015. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy más cikkekben csak a negatív dolgokat említik, még igazak a pozitívak is.
2015. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
97%
Sajna,már annyi érvet olvastam pro és kontra ezügyben itt is és számtalan más fórumon,hogy azt hiszem ezt is "felteszem a polcra", a milliónyi összeesküvés-elmélet közé.Mindigis imádtam ezt a "műfajt",engem szórakoztatnak. Annak ellenére,hogy simán el tudom képzelni,hogy mondjuk egy-kettő közülük,igaz.Csak soha nem tudjuk meg,hogy melyik az az egy-kettő.Lehet,hogy az "idegenek" már régen köztünk vannak?Tán ők az igazi háttérhatalom és a Földre "pályáznak"?Ennek sem sokkal kisebb az esélye.Ráadásul,szeretem a sci-fit.
2015. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
2015. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezek a kedvenceim közé tartoznak.Medvegyevtől például azóta is várom,hogy "borít",de hiába.De sebaj, így is nagyon tetszenek az ilyen "hírek".
2015. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
98%
Nincs összetett politikai elképzelés aminek akár kétharmada valóssá vált volna. Másik ez pont azért írták, hogy sokaknak valósnak tűnjön és nem akkor hanem amikor sajtóba került. Más, hogy amúgy tényleg egy kisebbség irányítja a világot. A pénzügyi elit kisebbsége. Ez már ott is bizonyítható, aki (irányít/)döntéshoz valami jelentős kérdésben a mai világban az rengetek pénzhez jut. Más, hogy a szavazatok is a média és pénz és kapcsolati tőke irányítása alatt állnak.
2015. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim ***** válasza:
31%

Mindenesetre tényleg érdekes, hogy ahhoz képest, hogy hamisítvány rengeteg mindent ez szerint csináltak.


[link]

[link]

2015. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
96%
illuminati confirmed -xaktákintro.mp3-
2015. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy fiktív találkozó jegyzőkönnyvének tekintjük, akkor egy nyilvánvaló hamisitvány.


De ha egy ügyes húzásnak, hogy maga PROGRAM minden érintetthez, végrehajtóhoz szabadon eljusson, akkor zseniális.

2015. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 A kérdező kommentje:
Mindenki aki olvasott már bele, meghökkent, hogy mennyire a jelenlegi világ tendenciái mutatkoznak meg a leírásban és mennyire így alakult a világ. Mintha, egy jelenlegi elemzést olvasnál. Vajon, ha ez hamisítvány, miért van ez ? :O
2015. okt. 5. 18:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!