Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha hamisítvány lenne a "Cion...

Ha hamisítvány lenne a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve", miért vált valóra 99%-a annak ami abban van?

Figyelt kérdés

Az hogy a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum valós tényekre alapul vagy hamis, nehéz eldönteni 100 év távlatából és amikor elkezdték megcáfólni, már annyi kézen átmentek a dokumentumok, hogy lehetetlen hiteles képet alkotni arról, hogy hamis vagy hogy eredeti.


A mainstreaim médiában elfogadják hamisítványnak, elképzelhető valamiféle nyomás hatására. Én nem hiszek abban, hogy a világot egy kisebbség irányítaná, de az engem is nagyon érdekel, ha hamis a a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum, miért vált valóra a benne szereplő "jóslatok" hogy így mondjam, hiszen hamis volta esetén, nem így szervezték, hanem úgymond meg kellett jósólnia valakiknek mit hoz a jövő. Akik készítették kik voltak? Jósok ? Mágiakus jövőbelátást alkalmaztak ? Mi lehet a magyarázat?



#jóslás #Zion #cion #cion bölcsek
2015. júl. 12. 11:15
 51/107 anonim ***** válasza:
97%

"Köszönöm a jókivánságodat és örülök, hogy kisajátítod magadnak a köznép jelzőjének tartalmi bírtokosát :XD"


Látom, nem érted, hogy miről beszélt.

Mivel mindenki meg lenne győződve róla, hogy a zsidók istenek és mivel te az istenek ellensége vagy, ezért mindenki örülne a kínhalálodnak, mert istenkáromló lennél.


Elég megnézni, hogy a középkorban mi volt.

2016. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim ***** válasza:
100%

"Elkeserítelek, ugyanis a szocializmusban elhurcolták azokat akik ilyen fórumokban ilyet írtak. Most kicsit változtattak a demokrácián, hogy a szabadság látszatát keltsék, bár ezek nem feltétlen zsidók sőt. De háttérhatalom léte bizonyított, bárkik is alkotják."


Ja értem.

Szóval akármi történik, akkor is minden gyanús.

Na most ezzel a logikával nem lehet szembeszállni...


Egyébként én is olvastam a CBJ-t és olyan szintű zsidó hatalomról beszélnek benne, mint ami valóban csak Észak-Koreában van vagy a sztálinizmusban volt.

Na most, szerintem ilyesmi abszolút nincs, de lehet, hogy te valami másik dimenzióból írsz nekünk.

2016. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim ***** válasza:
84%
Gyökérsség felsőfoka. -_-
2016. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 Káldi Péter ***** válasza:
98%

"Ha hamisítvány lenne a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve",


Úgy kérdezel(álnaivan),hogy a kérdésedben benne van a válasz is: "miért vált valóra 99%-a annak ami abban van?"


Akkor nem lenne átlátszó,ez a sunyi eljárás,ha tételesen felsorolod a 99%.-ot,de így.hogy megengedő vagy(persze nem) :"ha hamisítvány lenne",

majd saját álnaiv(sunyi)kérdésed rögtön cáfolod:"miért vált valóra 99%"


"Mi lehet a magyarázat?"


Szerinted???Szerintem,simán hangulatot akartál kelteni,de nem vagy elég gerinces,és ezért,marad ,a tudományos érdeklődés mögé rejtett zsidózás!!


Nézd ezt a kis rejtett ,(igazából,inkább sunyi,alattomos)fogalmazást :


" Én nem hiszek abban, hogy a világot egy kisebbség irányítaná, "

majd a kis sunyi csavar :


" de az engem is nagyon érdekel, ha hamis a a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum, miért vált valóra a benne szereplő "jóslatok" hogy így mondjam, hiszen hamis volta esetén, nem így szervezték, hanem úgymond meg kellett jósólnia valakiknek mit hoz a jövő. "

2017. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim ***** válasza:
13%

Már megszűnt a Nolblog.

Egyik blogjában hasonló felvetésre érkeztek bőven válaszok.

Lényege: "mert mi vagyunk a kiválasztott nép...".

2017. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 A kérdező kommentje:

Megpróbálok válaszolni az említésre méltó viszont kérdésekre.


Most így fejből nem tudok konkrét oldalszámokat mondani, hogy tételesen melyik világesemény, melyik oldalon valósult meg. Hogyan is várhatnád el, hogy párszori végigolvasásra ilyeneket vágjak, főleg hogy nem ez a szakterületem ? Nem olvastad magad? Nem kérdeznél ilyen böszmeségeket, mert magad ismernéd fel az irományban. Ideje belelpozni.


Nem. Nem vagyok antiszemita és ez sem tartalmaz semmilyen antiszemita dolgot. Hiszen maga a kérdésem is nyitott, hogyan lehet ez? Milyen racionális választ lehet erre adni, ha valóban hamisítvány a jegyzőkönyv mégis 100 év távlatából miért valósúlt meg minden pontosan ahogy le volt írva? Látnokok, léleklátók, jósok írták volna meg?


Egyébként, ha igaz az elmélete a könyvnek, akkor sem az egész zsidóságra vonatkozik, hanem egy szűk szélsőséges kisebbségre, olyanra mint az ISIS-re, hogy összeesküvők. Gondold el, nem az egész iszlám akarja a fehér embert leigázni, csak egy szélsőséges kisebbség, amelynek tagjai a háttérben összeesküdtek a világ ellen, ellenünk fehérek ellen is és le akarnak igázni. Kalifátust akarnak csinálni ellenünk. Ez is egy összeesküvéselmélet és mégis igaz. Beigazolódott, mert nem tudák a tagjai elrejteni az információáramlásukat és felfedték a terveiket. A könyv szerint a ciobisták terveit nem fedték még fel, mert az kommunikációs hálózatuk titkos. Ez akülönbség vagy valami más?

2017. febr. 21. 16:34
 57/107 anonim ***** válasza:
51%

Akit VALÓBAN érdekel a téma annak ajánlom Drábik videóját.


https://www.youtube.com/watch?v=-NAmWbonNZE


Precíz adatokkal, tényekkel, dátumokkal, ellenőrizhető referenciákkal elmondja (kicsit lassan és körülményesen) a Jegyzőkönv teljes történetét.


És abból kiderül, hogy a kutyát se érdekli, hogy a Jegyzőkönyv végülis TÉNYLEG nem az 1897-es bázeli cionista konferencia jegyzőkönve, mert ennél sokkal mélyebb összefüggéseket tár fel.

Például azt, hogy egy forgatókönyv...


És ezt Drábik történelmi alapossággal végigveszi.

2017. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 A kérdező kommentje:
# 57 Köszönöm ! Ez valóban így van. Tanulságos & érdekes kis video volt, mindenkinek csak ajánlani tudom.
2017. ápr. 3. 17:51
 59/107 anonim ***** válasza:
28%

#54


"Akkor nem lenne átlátszó,ez a sunyi eljárás,ha tételesen felsorolod a 99%.-ot,de így.hogy megengedő vagy(persze nem) :"ha hamisítvány lenne",

majd saját álnaiv(sunyi)kérdésed rögtön cáfolod:"miért vált valóra 99%" "


Szerintem a kérdező feltételezi, hogy a válaszolók olvasták a jegyzőkönyvet, és nem zsigerből reagának a "kényes" kérdésfeltevésre. Ő nem magyarázni akarja a Jegyzőkönyvet, hanem segítséget kér az értelmezéséhez.


Végülis azoktól kérdez, akik olvasták, és nem azoktól, akik kötelességüknek érzik a politikailag korrekt diskurzus kierőltetését.


Ha nincs meg neked a könyv, vagy nincs időd elolvasni, de a téma érdekel, nézd meg a videót.

Nyilván nem kötelező egyetérteni vele, de szerintem nagyon korrekt vitaalap.

2017. ápr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező. 2 év alatt egy igen egyszerű kérdést nem sikerült megválaszolnod: pontosan melyik része valósult meg a könyvnek? Mit jósolt meg?

Én gyanítom, hogy a könyvben mindenféle marhaságot összehordtak, és ezért könnyű belemagyarázni az eseményekbe a könyvet. Tudod így van ez Nostradamus jóslataival is, amit szintén bele lehet magyarázni elég sok eseménybe. De az utólagos belemagyarázás nem egyenlő a megvalósulással.

2017. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!