Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik lenne az az ország,...

Melyik lenne az az ország, ahol semmiféle háború nem fenyegeti az embereket?

Figyelt kérdés

Én már többször gondolkodtam,hogy kiköltözök külföldre...

Melyik lenne az az ország, ahol semmiféle háború nem fenyegeti az embereket? Az emberek boldogak, nincsenek terror*sták. Én Svájcra is gondoltam...



2015. júl. 12. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Svájc. Ott van a szabadkőművesek aranya, és mivel ők robbantják ki az összes háborút, így fix hogy ott sosem lesz ! :-P
2015. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát Németország, Franciaország is szóba jöhet, csak ne nagyvárosokba menj hanem élj vidéken.
2015. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Hát Franciaországot pont nem javaslom, ott nagy a terroristák felbukkanásának esélye.


Én Japánba költöznék, ott nyugodtak, békések az emberek. :)

2015. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
2. vagyok válaszomat kiegészítve, nagybátyámék Bajorországba élnek, 500 fős faluba, pár kilométerre lévő másik településen dolgozik(egyedi kipufogókat gyártanak kocsikhoz) és olyan havi 2000 eurót keres. Ahol a munkahelye van az se nagyobb olyan 2000 ezernél. Voltunk kint és az emberek nyugodtak, békések, kedvesek, segítőkészek és befogadták őket attól függetlenül, hogy nem németek.
2015. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországot én is elkerülném:d
2015. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyik Európai Uniós országot sem fenyegeti háború közvetlenül.
2015. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Európában nem fenyeget háború, kivéve talán néhány kelet-európai, illetve balkáni államban (pl. Kelet-Ukrajna, Moldova-Transznisztria, Oroszország kaukázusi része, Bosznia-Hercegocina, Koszovó északi, Macedónia nyugati része.

Ha a legbékésebb, legbiztonságosabb országokat nézzük, akkor valószínűleg az élmezőny Izland, Svájc, Norvégia, Dánia, Svédország, Szlovénia, Ausztria, Németország, Luxemburg.

2015. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Én Japánba költöznék, ott nyugodtak, békések az emberek. :)"


Kivéve amikor elgurul a gyógyszer és saját maguk ellen intéznek harcigáz támadást a metróban...

2015. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ország, amióta emberek élnek a Földön azóta vannak háborúk is. Az ember sohasem fér el békességben a másik ember mellett.
2015. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi a gond mo-gal?én nem nagyon tapasztalok itt háborút bács-kiskunban
2015. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!