Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael (mint szomszédos...

Izrael (mint szomszédos ország) mennyi szíriai menekültet fogadott be?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

A Golanon belul van egy magasabb csucs, kozel a hatarhoz. Oda szoktam kivinni a csopotjaimat, onnan kisse be lehet latni Quneitraba.

Teny: mi nem lattunk izraeli katonakat a hatar masik oldalan (a HATAR JOL kiveheto szabad szemmel is). Ket ut vezet a ket oldalon, az egyik az izraeli, a masik a szir hataroroknek. Gyakorlatilag a masik oldalon mar regen ENSZ egyenruhakat latni, meg mindenfeke mast, amiket en nem ismerek. De az biztos, hogy nem izraeliek.

2016. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Hát, hogy júliusban behatoltak a dmz-be, az biztos:

[link]

Hogy ez után mi történt, egyelőre nem találtam cikket -ill. csak olyan nyelveken, amit nem értek-, csak a linkelt térképet.

Mindenesetre az izraeli hadseregről többféle egyenruhás képet is találtam: zöld, szürke, s legkülönbözőbb fejfedők.

Úgy tűnik, hogy két dologról beszélünk, te Quneitra városról, amit pl. Ein Zivan környékéről könnyen láthattál távcsövön. Ez a dmz-n belül van.

Én pedig Quneitra Governorate-ról (mondjuk így: tartományról).

2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Még több színű egyenruha: kék, sárga, terepszínű, világosbarna, -úgy tűnik, még néha egységen belül is más-más egyenruhát használnak.
2016. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ez a térkép egy nagy félreértés. De másokat is átvert. (Egy kanadai oldalról vették át.)
2016. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!