Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Index és a 444 miért csak...

Az Index és a 444 miért csak velünk és a keletiekkel szemben kritikus, a nyugatot miért restellnek kritizálni?

Figyelt kérdés

Kritizálást nem általánosan értettem, ami nagyjából jogos lenne, mert vannak dolgok, amikért mind az oroszokat, mind Vityáékat és a Jobbikot lehetne szidni, hanem két dolgot illetően, amiben teljesen korrekt álláspontot képviselnek, egyik a homoszexuálisok helyzete, másik meg a migránsok. Nyugat alatt értelemszerűen Nyugat-Európát, esetleg Izraelt és az USA-t értem, kelet alatt meg Oroszországot. Korábban Ukrajna is ide tartozott, Janukovics kormányzása alatt, de mióta nyugatbarát kormányzat váltogatják egymást ott, nemigen szidják Ukrajnát.


Amikor Magyarországon vagy Oroszországban hangzik el valamiféle "negatívabb" kijelentés a homoszexuálisokkal kapcsolatban, pl. valamelyik kormánypárti politikus fejezi ki nemtetszését mind a házasságukkal, mind a meneteikkel kapcsolatban, netán tiltják be a meneteiket, megszaporodnak a "Magyarországon/Oroszországon válságos az emberi jogok/homoszexuálisok helyzete" típusú cikkek, de amikor Angela Merkel jelenti be, hogy ő is teljesen ellenzi a házasodásukat és meneteiket, akkor nem merik őt és a kormányzatát elítélni.


A másik meg a migránsok helyzete, itt csak Magyarországról tudok beszélni. Amikor nálunk építenek határzár-szerűséget ill. jelentik ki, hogy a migránsok tekintélyes része nem rendes, törvénytisztelő, dolgozni/tanulni akaró ember, hanem ingyenélést kíván leművelni, akkor meg a "Magyarország falai alatt humanitárius katasztrófa készül / A kormány és a szélsőjobb hamis, uszító képet fest" című és tartalmú cikkek, de amikor David Cameron vagy más nyugat-európai politikus ismételi el azt, amit Orbán vagy a Jobbik, és koronázza az egészet falépítéssel meg felfegyverzett katonák bevonásával, nem mernek kritikusak lenni, hanem a lehető legnagyobb objektivitással, mindenféle újságírói kommentár és részrehajlás nélkül közlik le a cikket.



Összefoglalva, unom, hogy Magyarországra állandóan repkednek a homofób / rasszista / idegengyűlölő jelzők azokért a dolgokért, amiket meg az angolok vagy németek megcsinálnak a legnagyobb természetességgel.


2015. júl. 31. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Na, vajon?

Mert onnan kapják a lét.


A 444 kap Soros bácsi dollárjaiból is.

2015. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ugyanúgy megírják azt is. Ma is megírták hogy az izraeli telepesek felgyújtottak egy palesztin családot, amiben egy csecsemő meghalt. Írtak a japán NSA-megfigyelésről tegnap, írtak Juncker hatalmának a megfosztásáról, szóval szerintem eléggé írnak mindenről.
2015. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Nem akarok kötekedni, de félreértettél. Nem azt írtam, hogy elhallgatják a nyugatiak szennyes dolgait, hanem azt, hogy azokat nem merik kritizálni, közben minket ugyanazért a nyugatiak által művelt dologért elmondanak mindennek hisztérikus stílusú gyerekes cikkekben.
2015. júl. 31. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt mert az ő kutyájuk kölyke mind a kettő, másrészt meg mert ez ott az elvárt színvonal. Demagóg fröcsögés, köpkölődés, teli torokból nácizás, csúsztatás, szerecsenmosdatás, hazudozás, máshonnét ellopott cikkek meghamisítása, és így tovább. Rendkívül primitív, legalja oldalak.
2015. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Osztom a 2-es véleményét, keményen megkapja ott a magáét Merkel és Cameron is éppúgy, ahogy Putyin is ha kell, arról meg én nem tehetek, hogy te ezt nem akarod észrevenni.
2015. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Be tudnád linkelni azt a cikket, ahol keményen kapott Merkel?

A zsidó balhéról írtak, igen, feltételes módban kb, illetve olyan tárgyilagosan, hogy azt hittem hirtelen, hogy nem is az indexet olvasom.

Tisztán látszik honnan fúj a szél.

De persze majd jönnek a liberálisok és jól megkapjuk, hogy nácik vagyunk, mert nem azt fújjuk, amit ők.

2015. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!