Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország csak 64,1 millió...

Magyarország csak 64,1 millió eurót, rOMÁNIA 98,4 millió eurót kap az eutól menekültügyben. Ott nagyobb a menekültprobléma?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
forrás: [link]
2015. aug. 11. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy azért mert Románia befogad menekülteket, mi pedig nem?
2015. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Számomra nem tűnik értelmesnek a következő párbeszéd:


-Ott nagyobb a menekültprobléma?

-Nem lehet, hogy azért mert Románia befogad menekülteket, mi pedig nem?


Legközelebb kérlek a kérdésre válaszolj!

2015. aug. 11. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
A kérdésre válaszolt az előző válaszoló, csak kérdés formában. De hogy te is megértsd, segítek: Románia azért kap több pénzt, mert ők befogadják a menekülteket.
2015. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mivel Magyarország elzárkózott attól, hogy befogadjon bárkit is a kvóta rendszer szerint, ezért értelemszerűen kevesebbet kap. A pénz kéne, csak a felelősségvállalás nem. Ez olyan igazi magyar módi.
2015. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Magyarország nem fogad be menekülteket.

Magyarországról a menekültek továbbutaznak nyugatra.


[link]


Szerintem sokat elmond.



Annyira szeretem ilyenkor a GYK pontrendszerét, a sok agybeteg, aki csak a saját igazát látja lepontozza a másikat, ezért nem szeretek ide írni.

2015. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy fentebb írták azért kapnak több cippit mert ők befogadnak menekülteket. Ahhoz képest hogy nálunk nincs is menekültprobléma mert mindet hazazavarjuk ez az összeg is túlzó.
2015. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb ha 0 Euro-t kapnánk, viszont egy darab se maradna itt.
2015. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#4. Nem vagyok hülye, megértettem én a válaszát, csak formailag nem tartottam kielégítőnek. Bocsánat, hogy szóvá tettem.


#5. Kérlek forrással támaszd alá, amit írtál. Kinek kéne a pénz, de a felelősség nem?


#7. Tömör hülyeség, amit írtál.

2015. aug. 11. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!