Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Látott már valaki, küldene...

Paradoxa kérdése:

Látott már valaki, küldene valaki 5 millió Ft-s, nyertes Fáraók Kincse sorsjegyről készült fényképet? 800-Ft-s és nagyobb nyertes FK sorsjegy fotója is érdekel. Nem baj ha ki van takarva a kód. Cserélhetnénk ilyen fotókat azzal akit érdekelne.

Figyelt kérdés
Látott-e már valaki, illetve tudna-e valaki mutatni, azaz e-mailben küldeni egy 5 millió Ft-os, nyertes, Fáraók Kincse sorsjegyről készült fényképet, vagy szkennelt fotót? 800,-Ft-os vagy annál nagyobb nyertes Fáraók Kincse sorsjegy fotója is érdekelne. Nem baj ha ki van takarva a kód, nem az érdekel. Cserélhetnénk ilyen fotókat azzal akit érdekel a téma.

2015. febr. 28. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Magyarországon nem szokás a milliós és milliárdos nyertesek kilétét felfedni. Érthető, hiszen rögtön sok barátja lenne az embernek. Tehát az, hogy te nem hiszed el, hogy ezeket valóban megnyerik, még nem jelenti azt, hogy nem nyerik meg. Senki sem fogja veszélybe sodorni magát csak azért, hogy a te kételyeid eloszoljanak.
2015. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen fotókra ne nagyon számíts,mert ha van valakinek nem fogja feltenni.Én eleinte nem hittem a sorsjegyekben hogy nyerhetek vele,de már kettővel is nyertem 5000- Ft-t.Az egyik a fáraókincse volt másik meg a ezos(régi).De sajnos azóta sem nyertem nagyobb összeget.Ha legközelebb nyerek nagyobb összeget feltöltöm megígérem.
2015. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amiket írtál azzal teljesen egyetértek. Viszont:

1. Természetesen nagyon is elhiszem, hogy vannak ilyen nyeremények.

2. Egyáltalán nem érdekel, hogy ki nyerte.

3. Csak fotókat szeretnék látni a sorsjegyekről, kisebbek is érdekelnek, nem csak az 5 milliósról.

2015. febr. 28. 10:44
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem léteznek a nagy nyeremények, ahogy a lottót sem nyeri meg senki. Csak bejelentik hogy "megnyerték", de valójában csak fantomarcoknak fizetnek.
2015. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kérdést nem azért tettem fel, hogy a különféle összeesküvés elméleteket itt adja elő bárki is. Kérlek vitassátok meg ezeket ott, ahol ez érdekel valakit.

Egyébként a már lezárt, tehát már nem árusított sorozatok esetében, maga a Szerencsejáték Zrt is feltehetné a nyerőosztályok egy-egy nyertes sorsjegyének fotóját az internetre. Egyrészt valamelyest eloszlathatná a kételyek egy részét, másrészt aki szeretné magában fejleszteni a képességet, hogy ráérezzen egy lekaparatlan sorsjegyre nézve, hogy nyertes, vagy sem, annak is megadná az esélyt. Ez utóbbival növelhetné a játékkedvet, ugyanis az emberek azt gondolhatnák, hogy erre ők is képesek lehetnek. Több játék = több bevétel a játékszervezőnek.

2015. febr. 28. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Bocs, hogy offolok, de ez nem így van:


"Nem léteznek a nagy nyeremények, ahogy a lottót sem nyeri meg senki. Csak bejelentik hogy "megnyerték", de valójában csak fantomarcoknak fizetnek."


Hallottam több embertől is, hogy ismer lottó 5-ös nyertest (nekem megbízható forrásnak tűnnek), illetve a szűk családomban is volt nagy nyeremény (sokmilliós), tehát ez az összeesküvés-elmélet baromság.


Kérdező, újra bocs, nem tudok fényképet mutatni.

2015. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi választ, teljesen egyetértek! Igazából olyan emberekkel szeretnék erről együtt gondolkodni, akik látják ennek értelmét és tudnak is valamilyen gondolattal hozzájárulni. Hogy mit gondolok erről, azt csak sokkal szűkebb körben osztanám meg.
2015. febr. 28. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Lottó miért összeesküvés. Szerencsejáték ZRT-nek hetente nagyobb a bevétele, mint amit ki kell fizetnie.
2015. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Ja, én is folyton hallom hogy valaki hallotta valakitől akinek a barátjának szobatársának anyósát elvitték az ufo-k. Na és.


De nehogymá' azt higgye bárki hogy a számítógépesített világbannem azt a kombinációt húzzá ki, amivel a legkisebb a kifizetendő összeg nagysága, és hogy bárkinek a kezébe nyomnak csak úgy egymilliárdot.

Amúgyis, a Szerencsejáték Zrt bevallotta hogy mr a rendszerváltás előtt is megbundázták az összes húzást (behűtött golyókat húztak stb.).

2015. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lottó nyertesek, Magyarországon is volt már 1-2 eset amikor az illető felvállalta viszont kis országukban azonnal ki is rabolták őket. Itthon normális ember még azt sem vállalja fel, ha pár száz ezer Ft-ot nyer, nem, hogy milliós esetleg több száz milliós nagyságrendű nyereményeket.
2015. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!