Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy millió forintig milyen jó...

Egy millió forintig milyen jó autók vannak? Ne legyen öreg, max 2004-es vagy fiatalabb. Ne legyen nagy . Ferdehátút szeretnék. Kényelmes legyen 2 felnőtt és két nagyobb gyereknek.

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ha beírod a guglbie hogy használtautó, és ott rámész egy oldalra, ott pontosan be tudod ezeket a kritériumokat állítani... nem sértésnek mondom..
2014. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Én ezeket ajánlanám neked nem túl nagy de nem is kicsik így a gerkőcök is elférnek hátul bennük.


5 ajtós Ford focus 1.6 benzines vagy 1.8 TDCi motorral szerelteket.

[link]

[link]

[link]

Chevrolet Lacetti 5 ajtos

[link]

[link]

2014. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Golf IV Seat Leon Skoda Octavia
2014. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a Ford eléggé be jön nekem !A Citroen c3 -al szemezek még!
2014. márc. 1. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

1 millióból elég neccesen lehet elfogadható állapotú 10 évesnél fiatalabb autót venni. Nemrég néztem jártamban keltemben (Magyarországon, Ausztriában, Németben) meg elég sok autót és 1 millió forintnyi pénzmag alatt elég siralmas állapotú, sokat futott autók voltak (persze másak az igények, van, akinek jó, ami nekem nem).


DE!


A C3-asok jó árban vannak, 1 millióért már talán ki lehet fogni olyat is, ami keveset futott, szervizkönyves és nem volt karambolos. Jó választás lenne.

2014. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VarMa ***** válasza:

A C3-at annyira nem fogod szeretni szerintem....

Nekem 2 db volt beloluk egy 1.1 Spot es egy 1.4i. Muszakilag nem volt veluk baj jott,ment,megallt. Az 1.1-be rakta masfel ev alatt 50e km vegyes hasznalatban a fogyasztasa ez alatt 6l korul volt, bar igaz az elozest mint muveletet eleg erosen atkellett gondolni (jo oke en raktam ra egy 15colos alufelni szettet)es teljesen alap felszereltseg volt, de kiszolgalt rendesen...

Az 1.4 na arrol sok jot nem tudok mondani,igaz muszakilag nem volt vele gond, es eleg jol felszerelt auto volt (klima,ABS, 4legzsak,pluss belso,CD,stb) Erzetre nem tudott tobbet mint az 1.1-es, ami szerintem betudhato a rohadt hosszu sebessegi fokozatoknak, bar mit is csinaltam 9liter alatt az istennek sem fogyasztott de inkabb 10liter, a pluss ulesek tul puhak voltak (az 1.1 alapban sokkal kenyelmesebb volt)...


Amit en mondanek az a C4 coupe vagy 5ajtos amelyik jobban tetszik es minimum 1.6-s 110le benzinessel de lehet HDi-is azok is jok...Nekem 1.6 HDi volt gyarilag 110le-vel es nagyon szerettem,megbizhato volt, nagyon jol fogyasztot, jol felszerelt auto. A C4-rol csak jot tudok mondani (14 honap alatt 60e km -es tapasztalattal...)

2014. márc. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi bajotok volt a válaszommal?
2014. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Focus. 600-ért már kifoghatsz egy jó állapotú 2004-es évjáratot. Korábbit ne vegyél ez a legjobban eltalált széria. A megmaradt pénzből átiratod, meg elvégezteted az ilyenkor kötelező vezérlő-és olajcserét, megnézeted a fékeket, stb.
2014. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!