Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Láttam egy külföldi videot,...

Láttam egy külföldi videot, mely szerint Párizsnak bizonyos területeire ha fehér ember megy, megtámadják, és a rendőrség sem mehet be ezekre a részekre. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Úgy mondták,hogy "mini iszlám államokat"hoztak létre az országban és Párizs területén belül is.

2015. aug. 29. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban égő hajléktalant láttam nem messze egy nevezetességtől és még csak meg sem lepődött senki, vannak olyan negyedek is, ahol muszlimok sem járkálnak egyedül, se nők (még jó!) olyan negyedet láttam a metroból, hogy "ott még a kutya sem mer ugatni, mert gyorsan fog nélkül marad". Sajnos nem tudom a kerület nevét de rettenet sötétzóna volt tényleg.
2015. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Mindenhol vannak ilyenek, New Yorktól kezdve Pekingig. Ahol összeszaporodik a szegényebb réteg, ott hamar kialakul egy gettó negyed. Olcsó lakások még olcsóbbat eredményeznek, mert senki nem akar majd oda költözni. Így egyhelyre gyülnek. Egy rendőr nem sokat kezdhet ezeken a helyeken, mert őt is lelövik, megkéselik és kirabolják. Elképzelhető, h mini iszlám államok jönnek létre. Az újság ellen is nem véletlen volt a fegyveres támadás. Olvas Charlie Hebdo karikatúrákat.
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nápolyról is mondják,hogy milyen rosszhírű,veszélyes. Jártam ott és nem volt semmi, még a hírhedt Secondigliano negyedben is jártam-igaz nappal:)- de azt sem láttam annyira vészesnek. Párizsban vagy más francia nagyobb városokban akkor rosszabb a helyzet?
2015. aug. 29. 22:05
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem, csak megy a szokásos feszültségkeltés a sok bérrettegőtől.
2015. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Én kamionosként sokfelé jártam már. Vannak helyek Franciaországban - és máshol is - ahol nem állnék meg éjszakára semmi pénzért sem. Egyszer Belgiumban akarták rám törni az ajtót, szét.szták a záramat, csak időben felébredtem. Spaniferrel szoktuk belülről összekötni az ajtókat. Csak akkor meg azt reszkírozod, hogy ha befújnak altatógázzal - mert azt szokták - benndöglesz. Brüsszelnél 8 bevándorló mászott a kocsimba. Vágják a ponyvát, szétszednek, az üzemanyagodat elviszik az utolsó cseppig. Párizs, Dél - Olaszország, London külvárosa, Spanyol kikötővárosok stb. egy sem életbiztosítás. Persze, komótos francia, belga polgárok csinálják ezeket, persze, hogyne - liberálisék szerint. Könnyű turistaként odamenni pár napra: hát engem senki nem bántott! Menj el Marseilles külvárosába apám.
2015. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Megerősítem, a hír igaz.
2015. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!