Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most komolyan ehhez hasonló...

Most komolyan ehhez hasonló embereket kéne befogadnunk?

Figyelt kérdés

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI

https://www.youtube.com/watch?v=VcYpWXgbMDk


Én nem állítom, hogy mindegyik ilyen. De nem is kell, hogy mindegyik ilyen legyen, elég, ha csak a 10-15%-uk. Elpattan valami a fejében, mert éppen nem az van, amit ő akar, és már tör, zúz. Idejön, semmit nem tesz le az asztalra, de követelőzik. Elhiszem én, hogy háború elől menekülnek, de ha én menekülnék, a minimum az lenne, hogy meghúzom magam abban az országban, amelyik gondoskodik rólam és befogad. Csak abba gondoljon bele valaki, hogy ha ez az ember is, az első videón, képes volt a sínek közé feküdni, odalökve feleségét és gyerekét, csak azért, mert várnia kell még X időt, hogy továbbmehessen a kánaánba, akkor mi lesz, ha valami komolyabb sérelmet szenved majd el? Felrobbant egy metrót?


2015. szept. 4. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
A Bicskei sínes videóhoz csak annyit hogy te mit tettél volna az ő helyében? Mikor a rendőrség elállt a Keleti kapujából és engedte őket bemenni, majd felszállni és el is indult a vonat Sopronba...és egyszer csak megállt Bicskén és se előre se hátra. Te ezt hogyan fogadtad volna? (Hozzáteszem egy tolmács se volt ott, nem értették meg egymást a menekültek se a rendőrök.)
2015. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Azért ha te gyalog, pici gyerekkel hetek óta gyalogolnál ilyen körülmények között, lehet, hogy nálad is elszakadna a cérna. Nekem inkább az a csoda, hogy 99% közülük mennyire fegyelmezetten tűri a sorsát. Ehhez kell a keleti mentalitás.
2015. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Derék honfitársaink tegnap éjjeli megmutatták ezeknek a barbár bennszülötteknek, hogy hogy viselkedik a civilizált európai ember:

[link]


Ezeknek mi pattant el a fejükben?

2015. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Első videóra reagálok...


Szerencsétlen embernek elpattant valami az agyában, egyértelmű...de nem azért mert még x időt kell várnia, hanem mert azt hitte, most már eljut a célállomáshoz, aztán azzal szembesült, hogy megint befutott egy zsákutcába....és megint dugába dőlt minden elképzelése... Emberileg megértem. Egyénileg nem, mert engem önfegyelemre tanítottak, az én szemszögemből egy ilyen viselkedés elfogadhatatlan.

2015. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Előszeretettel mossák össze a kettőt, de ha már menekülök, és tényleg az életem féltem, akkor örülök, hogy békés helyen vagyok, nem rombolják le a házam és még enni is kapok, nem kezdek el még itt is törni meg zúzni. Az ultrák egy külön állatfaj, róluk mindig is tudtuk, hogy nem normálisak.
2015. szept. 4. 16:09
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
"Felrobbant egy metrót?" Ajánlom, hogy nézd meg az elmúlt 20 év magyarországi jelentősebb bűncselekményeket és akkor rájössz, hogy csak egy bunker mélyén, egyedül vagy biztonságba. Nem vagy biztonságba, se az utcán, se McDonald'sba, se az egyetemen, se egy bankba.
2015. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
A magyarok jelentős része jóval nagyobb állat, mint a videókban látott szerencsétlenek. Volt olyan nacionalista iq ninja, akinek nem is kellett egy menekülttáborban kuporognia ahhoz, hogy a maszop kormány idején 'elpattanjon valami a fejében' és autókat gyújtson fel, civileket verjen, tv székházat ostromoljon békés tüntetés cìmszó alatt... Mondanám, hogy ki ez a kettős mérce, de szerintem ez szimpla idiotizmus.
2015. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz arra, hogy a menekültek között lehet X% fanatikus/szélsőséges, akinek kevés is elég ahhoz, hogy ilyesmit tegyen.
2015. szept. 4. 16:13
 9/20 A kérdező kommentje:
Ne keverd ide 2006-ot. Az akkori kormány bőven kiérdemelte azt, amit kapott, most is elkélne egy hasonló.
2015. szept. 4. 16:14
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Valóban lehet, sőt biztos van is.

De ők akkor is megtalálják a módját, hogy jöjjenek, ha nem ez lenne most a helyzet.

Emlékezz csak 2001. szeptember 11-re.

2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!