Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem elégszenek...

Sokan miért nem elégszenek meg a melegek és más ehhez hasonló csoportok tolerálásával, miért várják el, hogy tapsoljanak is nekik?

Figyelt kérdés

Van egy hangos kisebbség, aki nem elégszik meg a melegek és társaik tolerálásával, már azt is elvárják, hogy heterok tapsoljanak és szórakozznak velük a meneteiken. Vagy hogy ha valami illetlen dolgot csinálnak, azt ne devianciaként fogják fel, hanem merész, dicső önmagvalósításként.


Ez a dolog nem valami fantasztikus börleszk regény kiragadott fejezete, hanem ez "égető problémává" emelve a magyarországi és európai politikának szerves részeként jelenik meg, komolynak hitt emberek is vitatkoznak erről, hogy ez így legyen-e vagy sem.


Itt a gyakorin ill. a komoly híroldalak hozzászólásai között is látok olyanokat, akik ilyesmik mellett ágálnak. Az ilyenek a lenéző stílusú jobberezéséről, "harmincasévekbeli dolgok, középkori" szó"kincsről" ismerhetőek meg.


Ezt az egészet legjobban a South Park "A tolerancia haláltábora" rész írja le, amiben az volt, hogy Mr. Garrison és partnere extrém dolgokkal botránkoztatott meg mindenkit, és aki a dolgait betegesnek hívta, azt küldték "tolerancia táborba".



[link]


2015. jan. 21. 23:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
47%
Már megint ezek a fránya liberálisok... Dzsordzsi, bedöntötted már a kannást? Lassan jönnek a napi baromságaid.
2015. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Körmendi Mátyás ***** válasza:
46%

Ebben azért egyetértek Dzsordzsóval, egyesek tényleg túllihegik ezt az egész homodolgot.


Viszont ez nem változtat azon, hogy barátunk már-már valóban üldözési mániában szenved a liberálisai miatt.

2015. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Ma is láttam nem egy olyan kérdést, amiben ilyesmikről álmodozott a kiíró, az egyik túl provokatív volt és törölték, de a másikat elkerülte a moderátor:



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__650..



Ismételni tudom magamat, hogy nem csak ezen az oldalon sütnek el minden nap vagy max kétnaponta ilyen kérdést, hanem máshol is túllihegett téma az egész, még a komolynak hitt politikusoknál is.

2015. jan. 22. 00:38
 4/58 anonim ***** válasza:
35%

1, az a gond, h a tolerancia szó eleve egy nagyon eltévelyedett jellemzése a helyzetnek

2, aztán meg valóban szakadéknyi a különbség egy civilizált nyugati ország és köztünk, és az a helyzet, hogy csak hátramenetet látok ... de legalább stagnálnánk.

3, melegséggel nincs semmi gond, nem tudom, te mire gondoltál pontosan, mert ha női ruhában vonagló "fiúkra" a felvonuláson, akkor egyetértek, de egyébként hidd el, egy heteró fiú legjobb barátja is nem ritkán egy meleg srác ... gondolkodj csak el az okokon!

4, máshol kell keresni a bajt, a magyar ember ksi agyacskáját meg valahogy fel kéne nyitni, igaz, azért van egy 10%-os, gondolkodni képes kisebbség, na de ez így nem állapot.

2015. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
egyébként kik a még ehhez hasonló csoportok?
2015. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
2015. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
55%

Senki nem várja el, hogy kimenj a pride-ra és táncolj, nem tudom honnan szeded ezt.


Nekem nincs bajom velük, de a felvonulás meg ilyesmik nem érdekelnek, ezért nem megyek ki rá.


Amúgy meg szó szerint soha senki nem várta el tőlem hogy "tapsoljak és szórakozzak" a meneten, még hasonlót sem hallottam.

2015. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
51%

Nem kötelező odamenni.

És téríteni sem lehet,mert nem szekta.


Neked mi bajod ezzel?


Én úgy látom,hogy az elmúlt 10 évben sokat változott az emberek fejében is ez a dolog.

Főleg a városokban.Már tisztában vannak azzal,hogy ez mi.Hogy nem kell tőle félni,és semmiben nem különböznek a heteróktól.


Vidéken hiszik azt az 50 év felettiek,hogy a melegek valami mutánsok.

2015. jan. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
74%
Inkább a korrupció ellen tüntetnél,az elég káros.
2015. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

A melegek szerintem megelégednének a toleranciával, mivel még mindig nagyon gyűlölik őket.


Ugyanakkor bizonyos politikai csoportok meg adják alájuk a lovat, hogy legyen melegházasság akkor, amikor már a heterok sem nagyon házasodnak és egyébként is teljesen értelmetlen és csak olaj a tűzre.

2015. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!