Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vlagyimir Putyin negativ vagy...

Vlagyimir Putyin negativ vagy pozitiv szemelyiseg?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Innen messziről nekem szimpatikus.

De ha Oroszországban élnék, és hatással lenne rám a politikája közvetlenül, akkor nem biztos, hogy szeretném.

A nyugati politikában nem a legnépszerűbb ember, nem pozitív.

2015. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt eldönteni Isten feladata. Egy állami vezetőnek nehéz döntéseket kell hoznia, és ha valóban állami vezet, nem egy szentimentális hulladék, akkor ezeket a döntéseket racionális alapon hozza.

A történész és a politológus azt tudja mondani, hogy jelenleg az egyetlen államférfi Európában, és az az ember, aki megmentette a végromlástól Oroszországot. Ellenfelei természetesen másképpen látják, Sándor cár korzikai csavagónak hívta Napóleont, Sztálin vén hülye háborús uszítónak Churchillt, Gusztáv Adolf reverendás b..zinak Richelieu-t, Sulla féleszű alkesznek Mariust, Habsburg Frigyes oláh inasnak Hunyadi Mátyást.

2015. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Attol fugg kinek. Az USA-nak nyilvan negativ. Az oroszoknak viszont erosen pozitiv (ld a kozel 80%-os nepszeruseget), es szerintem egy politikus elsosorban a sajat nepenek akarjon megfelelni, ne a kulfoldnek.


Amugy szerintem nekunk is pozitiv, kell a vilagba valaki aki ellensulyt kepez az USA egyeduralmaval szemben, mert igen elszemtelenedett amiota nincs SZU.

2015. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

keményvonalas vezető


kivégzi a hazaáruló liberális újságírókat.


az már nézőpont kérdése hogy ez jó vagy rossz


de a hazaárulás csak manapság dicsőség Európában; a történelem folyamán mindig is halál járt érte

2015. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív, mert jelenleg ő az egyetlen európai vezető, akinek a saját országa és nemzete fontosabb, mint az idegen érdekek.
2015. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!