Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekültek közt látott már...

A menekültek közt látott már valaki fiatal, egyedülálló (azaz nem családos-kisgyermekes) nőket?

Figyelt kérdés
Észrevételem szerint (érzékeny téma, javítsatok ki, ha tévedek) több a húszas, harmincas éveiben járó férfi. Nem fog ettől megingani a célországokban a nemek közti arány?

2015. szept. 19. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Láttam már, tv-ben de itt interneten is. De többségben vannak a férfiak.
2015. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, még soha senki sem látott ilyet.
2015. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Egy darab fiatal nő sincs köztük, csak 1-2 gyerekes asszony, de 80-90%-uk 18-34 éves férfi.


De ne aggódj, ezek ki lesznek innen pakolva Európából, csak az nem mind1, hogy 1-2 éven belül, vagy 10 éven belül.

2015. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
nem létezik sok egyedülálló nő, már tizenévesen szülnek. szóval max egyedüláálló kislány
2015. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Azért jön ennyi férfi, mert a "csodás" kultúrájukban egy nő kb 4 tevével egyenértékű. Majd jönnek ők is, ha a férfiak kitaposták nekik az utat, de persze ők nem fognak dolgozni (nem mintha a migránsok többsége akarna), csak szülnek.

Hála Istennek Németország sem hülye, és most azt akarják, hogy aki EU-s országon keresztül megy, az ne kaphasson semmilyen segélyt.

2015. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

A nemek megbomlott aránya elég nagy problémát jelent, főleg egy olyan kultúrában szocializálódott embereknél, ahol a nők erőszakolása nem tabu, nem létezik ellene zéró tolerancia. Bizony ilyen körülmények mellett a nemi erőszakok száma meg fog többszöröződni, előbb az muszlim nőket kapják el, de biztos vagyok benne, hogy apránként a fehér nőket is támadni fogják, amint letelepednek egy európai városban.


Én is egy fiatal lány vagyok és elővigyázatos vagyok, tervezem, hogy valami önvédelmi eszköz mindig lesz a táskámban.

2015. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 tetro ***** válasza:
34%

az eu lakossága ötszázmillió. ha minden menekült idejönne (5millió), persze nyilvánvalóan nem fog, és elfogadjuk azt a bizonyíthatatlan állítást hogy 90% férfi, akkor a férfiak aránya 1%-kal se nőne meg.

szóval mire gondolsz amikor a nemek arányának megingásáról beszélsz?

2015. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
#7 nem az egész EU lakosságát kell figyelembe venni. Kis helyen van összetömörülve egy csomó ember, akik a civilekkel nem vegyülnek, alig érintkeznek (tehát most szerintem nyugodtan kijelenthetjük hogy EGYELŐRE egy viszonylag zárt közösség) és ha valaha is fehér emberek közé költöznek, akkor is valószínűleg gettókban fognak élni. Az is egy másik dolog, hogy valószínűleg kevés fehér nő van, aki ilyenekkel összeállna. Gondolkozz egy picit.
2015. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként az, hogy 5 millió férfire nem jut nő, az óriási nagy probléma. Nem az arányokat kell nézni.
2015. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 tetro ***** válasza:
29%

13.01

miről gondolkozzak áruld már el? tényeket írtam, te meg ilyenekkel jössz "hogy nem sok olyan fehér nő van aki ilyenekkel összeállna". köszi a véleményt, de ugye tudod hogy a rasszizmus nem tény, az a te fejedben létezik? ha érvelni szeretnél, akkor kérlek próbáld meg hogy tényekkel teszed, vélemény helyett.

2015. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!