Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angela Merkel valóban egy...

Angela Merkel valóban egy negatív "hős"?

Figyelt kérdés
Nem értek a politikához és Merkel politikáját sem ismerem. Mostanában viszont több helyen olyanokat hallok/olvasok róla, hogy egy negatív személy a politikában. Eddig azt hittem, hogy egy kedves, aranyos asszony... Szóval ez valóban így van, vagy csak a média húzza le?

2015. okt. 24. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első dolog ami a függetlenségünket elcseszte a kereszténység volt anno. Amúgy nagy károly is többszázezer frankot megöletett aki nem volt keresztény. Konrétan a váraikba bújtak el de ott sem hagyták nyugton őket és megölték őket. István király is a kereszténység nevében ölte az embereket. Amikor bevezették rengeteg ember aki addig szabad volt kénytelen volt leadózni a papoknak az egyháznak. Nem véletlen lökték le a hegyről gellért püspököt. Szóval igen ha már keresztényszempontból nézzük akkor mind pogányok.
2015. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A magyar-ottoman háborúk idején, ácsszeggel "rögzítették" a turbánt azoknak a fejére, akik iszlamistákkal kollaboráltak.


Lehet, manapság is ezt kellene, nem lenne ennyi áruló."


Korrekt.

2015. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mélyebben sosem mentem bele az elméletekbe, úgyhogy nem tudom biztosan, hogy kinek az érdekében ténykedik, vagy csak simán hazaáruló, esetleg szimpla elmebeteg. De a bevándorlásban kifejtett "munkája" nálam a hazaárulás kategóriába esik. Az atomerőműveket gyakorlatilag érzelmi alapon állíttatja le az idiótája, azzal is bevitt pár gyomrost a német gazdaságnak.
2015. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Merkel és a kereszténység? Jó vicc. Ez a nő egy szélsőliberális zsidóbérenc, és mint ilyen, gyűlöli a kereszténységet. Nem negatív hős, hanem haza- és fajáruló. Normális országban az ilyet felakasztanák.
2015. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg megfenyegették valamivel.
2015. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!