Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért köszöntötte Juncker...

Miért köszöntötte Juncker Orbánt a hétvégi EU értekezleten úgy, hogy "Helló diktátor! "? Így mutatkozott be neki, csak a saját nevét mondta?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak egy élcelődés, mivel a libsi sajtó el szeretné hitetni az emberekkel hogy Magyarországon diktatúra van.


A helyzet az hogy a magyar jobb oldal 2/3dal kormányoz és 4 évig az van amit ők mondanak. Ezt hívják demokráciának ha jól tévedek.

2015. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

"A helyzet az hogy a magyar jobb oldal 2/3dal kormányoz és 4 évig az van amit ők mondanak. Ezt hívják demokráciának ha jól tévedek."


Nem, a demokrácia nem azt jelenti, hogy megválasztanak valakit, aztán 4 évig diktátor lehet, miközben azt csinál, amit akar.

Ezt csak a ti Kádár-rendszerben ragadt elmétek képzeli így.

2015. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De hát Juncker és Angela nem saját maguk döntenek a migránskérdésben? Senki véleményére nem kíváncsiak, akkor, ha nem azonos az övékkel. És így kinek a kezébe kerül Európa? Ilyenkor hol a demokrácia és a szólásszabadság?
2015. okt. 29. 09:27
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Május 22.-én köszöntötte "Hello Diktátor"-ként. Hozzád most érkeztek meg a hírek?
2015. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Értem én hogy letiltottak de így szó a kérdésed: "Miért köszöntötte Juncker Orbánt a hétvégi EU értekezleten" De ez nem az előző hétvégén volt...most akkor május óta letiltanak?!
2015. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy az is lehet, hogy csak nyíltan provokálni akarsz és ezért lett letiltva.
2015. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg felháborítónak érezem pont Juncker szájából ezt a mondatot. Talán, ha Angela mondta volna még felháborítóbb lett volna. Folyton fenyegetnek minket a migránsaikkal, ha nem vesszük be őket, akkor pénzbüntetést kapunk az állandó erkölcsi mocskoláson túl.
2015. okt. 29. 09:47
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Oké fiam, de a lényeg hogy nem előző hétvégén volt, tehát valótlanságot állítasz. Szóval máskor figyelj oda hogyan fogalmazol és írsz ki kérdést.
2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor lemaradtam, pár hete olvastam a cikket.
2015. okt. 29. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Félsz? Ebből látszik kiskorú vagy még.
2015. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!