Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Soros György és Orbán Viktor...

Soros György és Orbán Viktor szövetségesek menekült kérdésben is? Látszat ellenére engedélyével épült a kerítés, hogy népszerű maradhasson?

Figyelt kérdés
Soros szeretné, ha minden képzetlen bevándorló 10.000 EUR támogatást kapna és minimum évi egymillió érkezzen Európába.

2015. nov. 10. 20:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10 Nem teljesen értem, de szólás szabadság van, ha nem agresszív. Vannak bizonyos szervezetek, akik tehetség gondozásban jeleskednek. Viktor elfogadta, így úgy ugrál ahogy cserébe illik vagy muszáj. Hatalom mániás, de nem hiszek az elmebetegségében. (Internetadó, Felcsút, kötelező foci(ELMÉLETI is, lányoknak ugyanúgy) iskolában, aztán finomítanak az ügyben). Tehát én nem hiszem, hogy ő fejéből pattant ki, van hogy bohócnak vagy magyar cárnak állítanak be valakit mást meg béke Nobel díjasnak és értelmesebben lop.
2015. nov. 11. 21:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem unalmas meg mindenert a Soros-t szidni ?
2015. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Senki nem szidta Sorost, sőt ha mindenkinek példaképe lenne és úgy viselkedne mint ő, az a világbékét jelentené :P Nekem az kevés, hogy nem érdeke az emberiségnek Soros víziói, de szabad gondolkodni, hogy hol nézik (jogosan) hülyének a társadalom egy részét. Totális kontroll előnyeiről van szó, például a világbékéről, ahol központosul minden gazdaságilag és kulturálisan kiragadva azokat a normákat, amit központilag megmondanak. Ha megszavazzák, hogy nőknek jogai nincsenek, az lesz, ha fordítottja az lesz, ha pingvinugrással kell köszönteni a másikat, az is úgy lesz. Gondolom ez a liberálisoknak a szabadság.
2015. nov. 13. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!