Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU nem gondolt arra, hogy...

Az EU nem gondolt arra, hogy szociális beilleszkedési gondjaik lesznek a migránsoknak, amikor úgy döntöttek, hogy szükségük van rájuk?

Figyelt kérdés

Nos, az EU úgy döntött kellenek a migránsok európának. Ha hiszed, ha nem szándékosan engedték be hozzánk. Olcsó munkaerő és a fogyó lakosság feltőltése, legyen aki gizeti a jelenlegi generációk nyugdíját [link]


Pár napja tömegesen kerülnek fel videok netre, melyben migránsok ugrálnak fel kamionokra. Támadják meg a végtelen kamionost a rendőrség szeme láttárta


Arra nem gondoltak, hogy számos rég letünt fertőzést hoznak ide és emellett alapvető viselkedési normákat nem tartanak be, mert náluk az nem szokás és emiatt szocializációs beilleszkedési gondjaik lesznek ?


2015. nov. 29. 18:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
36%
Ha tényt ferdítettem kérlek javítsatok ki. Én is tanulok belőle, és mások is. Képes vagyok a véleményem megváltoztatására, nem ragaszkodok hozzá körmömszakadtáig.
2015. nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
83%

Sztem a mediaban nem jelenik, mi az igazsag, sztem itt erdekek vannak, megpedig hatalmi pozicioban levök erdekei. A media amugy mindig ferdit. Nem tudom elfogadni, h munkaeröpotlas miatt hivtak ide öket. Ha erre valoban igeny van, akkor miert olyan nehez a kelet-europaiaknak kijutni, munkat talalni?? Akkor miert nem kelet-EU-t vartak tart karokkal, azok legalabb nem muszlimok, nem ennyire mas a kulturajuk! Ennek mas oka kell, h legyen!


Amugy sztem a kamiontamadas vermerseklet kerdese, ök tenyleg ilyenek, europai szemmel kulturatlanok. (Gondolj csak arra, ahogy pl. Görögorsz-ban a buszok közlekednek, meennyire mas kultura, mint az EU-ban.) Ausztriaban megjelent par honapja a sajtoban, hogy biciklizni tanitjak öket elöbb elmeleti oktatason, tolmaccsal, majd a rendör biciklizni is viszi öket. Az orszag kulturajaval, nök helyzetevel, elfogadott tarsadalmi szokasokkal is tanfolyamszerüsegeken megismertetik öket. Nyilvan mindenki gondolhatja, h ezek elfogadasa majd csak generaciokon tul lehetseges... De megis, ennyi hatrany ellenere is a migransok kellettek, nem Kelet-Europa! Kelet-Europabol mindenfele "kezdöcsomag" nelkül is rengetegen kimennenek dolgozni, Nemeto-ba költöznenek veglegesen is, mig a migransok mennyibe kerülnek a nyugati allamoknak!? Egy helyen azt olvastam, 10700 euro/evente/fö. Rengeteg. Megerkezesükkör 2000 euro kezdöpenzt kapnak, mintegy zsebbenzt. Lakhatas, mindenfele segelyek, az iskolakban par gyerekre is tolmacsot fizet a kormanyzat. Ha ennek ellenere is megerte valakinek, az csak egy hatalmi reteg erdeke miatt lehet sztem, valakik, akiknek amugy is van mit tejbe apritani (tehat penzügyileg befolyasa van a politikara, gazdasagra is) "megtömik a zsebüket" azzal, ha migransok jönnek ide, es nem mas.

Felmerült bennem, h Amerikahoz kapcsolodik, EU es Amerika politikajahoz, valamiert muszaj volt Europanak ezt elfogadni (?). Es most Töröko is nagy penzeket kap, közben ki tudja, h ezzel vissza fogja-e/akarja-e szoritani a migransokat (?)...

2015. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
84%
Azért kellettek a multiknak, mert ÓCSÓ munkaerő. A többi ezeket nem érdekli, szenvedje el a lakosság őket, csak nekik legyen jó nagy profitjuk. De azt elfelejtették, hogyha egyszer azoknak az országoknak a lakossága nem bírja tovább és fellázad, őket is el fogja söpörni, örülhetnek, ha megússzák élve. Nagyon efelé mennek a dolgok.
2015. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem hagyták a franciák, hogy felrobbantsák Merkelt? Nem siratná senki.
2015. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
83%

Európa multikulti ez a gond.

Nézzétek meg Japánt.


Japánt aki nem multikultib*uzi, vagyis a liberálisok szemével nézve rasszista állam. Sehol robbantgatás, késelés, nemi erőszak hullám, ingyen segélyezés, megélhetési gyerekszülés. :)))



Európának akkor lesz jövője ha a menekülteket kitoloncolja vagy legyilkolja. Ha megszűnik a segély a semmire szemlélet.

2016. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
83%

"Azért kellettek a multiknak, mert ÓCSÓ munkaerő."



Minek ÓCSÓ munkaerő?

A japánok robotokat használnak vagy fognak a kulimunkára. Vagyis ott kitalálták, hogy hogy ne kelljen menekülteket befogadniuk.


Lehet a robot drága de:

- Nem késel

- Nem robbantgat

- Nem kell segélyt fizetni neki

- Nem kell a pár/5 gyereket eltartani

- Nem erőszakol


Hosszú távon jobban megéri.

2016. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
71%

"Azért kellettek a multiknak, mert ÓCSÓ munkaerő."


En sem birom ezt megerteni, hiaba minden ezzel van tele. Leirtam, miert lett volna legalabb ilyen olcso Kelet-Europa... A kelet-nyugat hatarnal (lasd Burgenland) böven alulfizetettek es feketen dolgoznak a keletiek, ezerszeres a tuljelentkezes, es mennenek beljebb is... Minden 2. magyar fiatal külföldön dolgozna, HA... Alulfizetetten is, es nem olcsobb csak a multinak sem a migrans. (Arrol nem beszelve, h a muszlik kulturaban a nök nem dolgoznak munkahelyeken.) Sztem vmi mas az oka.

Az elneptelenedes potlasara is egy elterjedt, de sztem furcsa magyarazat, mert ezek a migransok persze ugyanazt az eletszinvonalat varjak, akarjak, amit itt latnak. Ezt csak oriasi anyagi raforditassal tudja az EU nekik biztositani (aminek ara soha nem jön vissza) es ennek következteben a gyerekeik szama generaciokkal egyre csökkenni fog.


12.

2016. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
9%
Európa egy soknemzetiségű régió, hozzá tartozik a Balkán is, úgyhogy nem lesznek szocializációs problémák és beilleszkedési gondok. Arról már nem is beszélve, hogy temérdek arab, török és afrikai vendégmunkás dolgozik már ma is Európában.
2016. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
17%

azért érdekes, hogy a dolgokat józanul, reálisan szemlélők, mint pl a 71 %-os, mennyivel magasabb értelmi színvonalat képviselnek, mint a kapásból terroristázók


amúgy annyira nem értem, féltitek a nyugati, keresztény Európát, közben pedig szidjátok mind a "sosemsegítő" Nyugatot, mind a "pedofilkatolikus" egyházat :DDDD

2016. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
85%
A ISIS terroristáinak szülei is azért jöttek ide, mert azt hitték, Európa a Paradicsom. Csalódtak, a gyerekeik még inkább. Bűnözők lettek, akiket könnyű volt holmi zavaros eszmék nevében gyilkolásra és robbantásokra, ártatlanok lemészárlására rávenni. Akik most jönnek, azok ugyanezt az utat fogják bejárni! Egy se kell, mars haza a teve farka mögé!
2016. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!