Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak más felnőttek is...

Vannak más felnőttek is beilleszkedési problémákkal?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Sose vtak barátaim. Általánosban, középiskolában is kiközösítettek. Most szakképzésen se barátkozik velem senki se, mert már mindenkinek ebben a korban meg van a maga ismeretségi köre és a sok meló, tanulás mellett nem tudnak ismerkedni. Akikkel próbáltam barátkozni azok lenéznek, mindig mondogatják, hogy hülye vagyok. Sajnos ronda is vagyok és eléggé ügyetlen ezért nem vagyok senkinek se szimpatikus. Vannak mások is ilyen helyzetben?

2013. okt. 2. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szarj le mindenkit, és vegyél egy motort. nekem bejött.
2013. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van 1 kocsim, de a vezetéshez is ügyetlen vagyok így csak az is ront az önbizalmamon. :(
2013. okt. 2. 22:51
 3/3 anonim válasza:
én is ilyen vagyok mint te, csak én meg mindig itthon vagyok suliba már nem járok, munkám sincsen sajnos szóval igy nehéz barátkozni, régen a suliba azért 1-2 barátom volt de már velük megszakadt a kapcsolat. am én is nehezen barátkoztam mindig is. ha lesz munkám vagy elmegyek valami tanfolyamra, képzésre, nehéz lesz beilleszkednem. 21f
2013. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!