Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar kamionos ügyében...

A magyar kamionos ügyében ennyivel liberálisabbak a külföldi országok?

Figyelt kérdés
Biztosan láttátok már a videót. A like dislike arány 16K:1K. Amikor rátaláltam a videóra 355 like, és 6 dislike volt mindössze. Tehát durván 60 like-ra jutott egy dislike, most pedig 16 like-ra 1 dislike. Hogyan változhatott meg ilyen radikálisan ez az arány? Egyik ismerősöm osztotta meg facebook-on a videót, amit a napimigrans.com osztott meg. Szerintem az a magyarázat hogy első körben a menekültellenes oldal tagjaihoz jutott el a videó. Ha választanom kéne akkor inkább liberálisnak vallanám magamat, de ezeket én sem szívesen látnám a környékemen. Többször is megnéztem a videót, viccesnek tartom, de amikor ráhúzta a kormányt a menekültekre akkor egy kicsit ráfagyott a mosoly az arcomra. Az viszont engem is megdöbbentett hogy milyen sokan egyetértenek a kamionossal. Azt vártam volna hogy a dislike-ok többségben lesznek. Jól bevette mindenki a menekültellenes propagandát, vagy csak a magyarok többsége pszichopata? Számomra az a pszichopata akinek a megnyilvánulása erőszakos, amikor lehetősége adódik rá, ugye amikor büntetlenül gyűlölködhet. Egyébként ha fellépünk mások kárára, akkor ne csodálkozzunk ha mi leszünk a következők.
2015. nov. 30. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

en liberalis vagyok, nem gyulolom sem az arabokat, sem a migransokat, sem a menekulteket, sot azt vallom hogy a menekulteket be kell fogadni, de ennek ellenere


Rettento jol szorakoztam a videon, lenyugozott ahogy a kamionos a magyar nyelv lehetosegeinek ilyen szeles tarhazat vonultatja fel megfelelo konnyedseggel, meg akkor is ha volt nemi redundancia, de ezt betudhatjuk a spontaneitasnak.


Ami Calaisnal tortenik az Europa szegyene. Szegyen hogy nem tudunk a sajat hazankban rendet tartani, szegyen hogy eroszakos hordak megtamadnak rendes, dolgos embereket, akik aztan ketsegbeesesukben tenyleg rajukhuzzak a kormanyt.


Ezek nem menekultek, ezek bunozo horda, es csak azt tudom mondani amit a kamionos: napalmot nekik.

2015. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Viszont egy másik szempontból meg jól járnánk velük. Ha homogén lenne a népesség olyanok lennénk mint abban a filmben, ahol a szőke hajú néger a jövőbe került, telefonálásnál pénzbüntetést kapott, nem fizetett, kijöttek a rendőrök, ő meg megverte mindet. Nem jut eszembe a film címe, de van róla egy pusztító pákó paródia youtube-on.
2015. nov. 30. 23:33
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

"Azt vártam volna hogy a dislike-ok többségben lesznek."


Persze, mert szerinted az európai emberek többsége pirosra tapsolja a tenyerét ha azt látja hogy millió számra özönlenek be olyanok akiket majd az ő adójukból kell eltartani, követelőznek, agresszívak és nem integrálhatók.

2015. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak simán véletlen, hogy megszaporodtak a dislikeok a likeokhoz képest, az a 360 ember aki első körben értékelte szinte semmi, bőven nem elég ahhoz, hogy reprezentatív képet adjon.


A másik, hogy a külföldiek körülbelül istenként tekintenek Orbánra a kerítés miatt és a legtöbben a kamionost is ünneplik, akármelyik külföldi híroldal alatt a kommentek túlnyomó többsége a migránsokat szídja meg a helyzetet és nem a kamionost.

2015. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Liberálisok vs. muszlimok.

Rövid meccs lesz.


Figyelj náluk így intézik az ügyeket.Ebből értenek.

Ez van!Ez így működik!Velük így kell.

Semmibe sem veszik a liberalizmust.

Mondjuk ezt a mostanit énse.

2015. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Pedig gondolhatod hogy a libsik minden erőforrásukat ráuszították a diszlájkolásra.


A nemzeti oldal meg csak műkedvelésből lájkolta.

2015. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

"A like dislike arány 16K:1K. Amikor rátaláltam a videóra 355 like, és 6 dislike volt mindössze. Tehát durván 60 like-ra jutott egy dislike, most pedig 16 like-ra 1 dislike. Hogyan változhatott meg ilyen radikálisan ez az arány?"


Mondok még jobbat: Az elején egyetlen like volt 0 dislike-kal, vagyis végtelen volt az arány. Aztán valaki rányomott a dislike-ra, így máris kiegyenlítődött az arány. A végtelenszer többől hirtelen azonos lett az arány, na erre varrjál gombot! Ez azért végtelenszer radikálisabb változás, mint amit te írtál.


"Számomra az a pszichopata akinek a megnyilvánulása erőszakos, amikor lehetősége adódik rá, "


Akkor gyorsan felejtesz. Azelőtt, hogy ráhúzta volna a kormányt a migráncsokra, nagyjából fél éven keresztül dobálták a kamionját, behajtogatták a tükrét, kihasgatták a ponyváját, satöbbi-satöbbi. Akkor ki is a pszichopata? Az agresszor, vagy az, akinél a hónapokig tartó provokáció után egyszer csak elpattan a húr?


"Egyébként ha fellépünk mások kárára, akkor ne csodálkozzunk ha mi leszünk a következők."


Pontosan. Ezért húzta rájuk a szerelvényt.

2015. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kollégát nem ismerem személyesen, de hallottam, hogy tíz éve az angol pályát járja (tehát főként oda visz fuvarokat).


Apám, 10 éve. Gondoljatok bele. Én 15 éve kamionozom, s mikor kezdtem már volt migránsprobléma, mára csak romlott a helyzet. Jelenleg ritkán járok arra, idén csak egyszer voltam. De képzeljétek 10 évig szívni minden héten, második héten, nem merni parkolni - már Brüsszeltől nem tanácsos megállni éjszakára ha Angliába mész - 10 évig hallgatni, hogy nem vagy elég toleráns, befogadó, 10 évig látni, hogy a hatóság nem tesz semmit.


Meddig lesz ez így?

2015. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha megnézi a francia mit lát? Az egyik migráns osztja a másikat hogy takarodjon haza.
2015. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszi a facebook generációs agyad hogy a like meg dislike bármit is ér?
2015. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!