Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek! Milyen...

Kamionos feleségek! Milyen ételeket csomagoltok férjeteknek a hosszú külföldi útra?

Figyelt kérdés
A férjem most kezdi a kamionozást.Mennyit és milyen ételt csomgoljak neki ami nem romlik meg és sokáig eláll,hogy legyen mit ennie.Ti miket szoktatok vinni?És mikre van feltétlenül szüksége ami jó ha van nála?Kérlek segítsetek!Már most nagyon féltem őt!

2013. febr. 14. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Már az útra egy jó pár szendvics,tea kávé. ha nincs hűtőtáska akkor romlott ételt ne. tejtermékeket és tojást soha. Ha csak nem egész nap a wc-n akar ülni. amit lehet konzerv.Ha van kis gáz készülék akkor lehet olyan konzervet amit könnyen meg tudd melegíteni. esetleg tea filtert. A többit úgy is a pihenőkben veszi meg ha olyan helyen áll meg. Sőt akár a városban is lehet vásárolni ha tudd.
2013. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!Ment a zöld kezecske!
2013. febr. 14. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például szeretem az olasz ízeket. Viszek száraz spagettit tészták, üveges szószt. A tésztát könnyű megfőzni a fülkében, ha kész, a vizet zutty, ki az ablakon. Ugyanígy hasznos a gyors rizs valami szósszal. De vigyázni a fülkében főzéssel! Forrázás veszély, tapasztalatból mondom. Érdemes befőzni lecsót, anyósom szokott, befőzi, mint a lekvárt, üvegekben, bármeddig eláll. Zacskós tésztaleves nagyon jó, gyors és kiadós. Konzervet csak azért tartok, hogy ha más nincs legyen valami, mert amúgy nagyon hamar megutálja az ember. Romlandó dolgokkal vigyázni, ha valami gyanús nem szabad megenni, volt már keserű tapasztalatom ebből is. Legyen pálinka a kocsiban, a legjobb gyomorfertőtlenítő, megelőző jelleggel is...

Be kell szerezni gázfőzőt, demizsont, kávésbögrét. Sokszor egyszerű dolgok hiányoznak, az ember nem is gondol rájuk, kéztörlő papír, legyen szemeteszsák, WC papír, nincs mindenhol és egészségesebb sajátot használni. Nyomós folyékony szappan, be lehet állítani az ajtó zsebébe, és ponyvázás egyéb után egyszerű kezet mosni. Ki kell alakítani egy könnyen előkészíthető, összepakolható készletet, evőeszközök, bicska stb.

2013. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2013. febr. 17. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ép párom sok zacskós levest visz, és konzerveket. Van kis gázfővője,és azon szokta melegíteni a konzervet, és a levest is. Tea is van nála. 1 kg kenyér( nyáron vigyázni kell vele,mert penészedik) Jó pár zsugor ásványvíz, kóla, lekvár, vaj, felvágottak,édesség, rágcsálni való.Legyen nála tálca, kanál,kés, villa, papírtörlő, kézfertőtlenítő. Papucs,ha zuhanyzik benzinkutakon(nehogy elkapjon vmi gombát), gyógyszerek és minden olyan alapvető dolgok,amiket használ naponta,és eltudja vinni a kamionig. Nem mindegy,h vonattal utazik odáig vagy kocsival.Kocsiba több cuccot tud elvinni. Ja,lényeg ágynemű, lepedővel!
2013. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is!
2013. febr. 27. 18:12
 7/7 pandalány87 válasza:
Hú! Ez nagyon jó. Nekem sincs már ötletem. Csóró párom már unja a chilis babot 😝
2019. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!