Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mesterlövészképzést indítottak...

Mesterlövészképzést indítottak fiatal muszlim bevándorlóknak Svédországban?

Figyelt kérdés

[link]


"A svéd állam szerint ez része az integrációs programnak."


Mi a véleményetek erről?


2016. jan. 18. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom mennyire lehet ez igaz hír, bár a személyleírás betiltása után már igazából nincs min meglepődni....


És akkor az a véleményem, hogy a saját vesztükbe rohannak.

2016. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

Libsi svédek.... mit vártok tőlük.

Gyurcsány is ezt akarta itt

2016. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
még jó hogy a baloldal leszerepelt, Gyurcsány így már esélye sem lesz hatalomra kerülni. Mi lesz a következő? Bombakészítés? Kötelező, hogyan legyünk élő céltáblák oktatás a svédeknek?
2016. jan. 18. 18:45
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
"Mesterlövészképzést " Azért szerintem biatlon és a mesterlövészképzés között sok különbség van.
2016. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Főleg, hogy az eredeti cikk 2013 júniusában jelent meg.
2016. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
akkor hogy lehet hogy világszerte szinte minden híroldalon nemrég jelentek meg erről cikkek?
2016. jan. 18. 19:02
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Angol cikk is idézi, hogy "This story from the Swedish publication Allehanda is from 2013" ezen kívül nem véletlenül van idézőjelbe téve a szó,
2016. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Ezen kívül megemlíti, hogy

"Although the refugees in the pictures can be seen holding what looks like sniper rifles, it is in fact biathlon sports equipment. Biathlon is since the 1960s recognised as an Olympic discipline"

Azaz, hogy az egy biatlon puska és egy olyan sport ami 1960 óta olimpiai sportág.


Ajánlom figyelmedbe, hogy egy mesterlövész képzés annál jóval többet takar, mint egy puskát egy ember kezébe adni.

[link]


A sport viszont tényleg jó integrációs program, mivel könnyebben elfogadod mikor közös a szenvedély valami irányt.

2016. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
szerintem jobb sportot is találhattak volna
2016. jan. 18. 19:15
 10/20 anonim ***** válasza:
"szerintem jobb sportot is találhattak volna" Ez az adott iskola ismerete nélkül túlzás kijelenteni. Lehet, hogy az van vagy esetleg az a legnépszerűbb sport az iskolában. Sok olyan tényező van amit nem ismerünk és kitudja lehet, hogy a svédek egyik következő olimpiai bajnoka is köztük van.
2016. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!