Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért veszik fel a muszlim...

Miért veszik fel a muszlim vallást fiatal lányok?

Figyelt kérdés
már régóta érdekel ez a kérdés. sok helyen láttam/hallotam hogy fiatal lányok felvették a muzulmán vallást(ugy hogy egyik szulo se muszlim). mi lehet ennek az oka?

2013. jan. 31. 15:25
1 2
 1/17 خديج&# válasza:

fiatal fiúk is vették már fel a vallást, férfiak és nők is- mire gondolsz? Nem kell ahhoz rokonság, hogy valaki felvegye a vallást.

Bár én a kérdés közül sajnos egyik sem vagyok, de hátha van ötletem a válaszra :D

2013. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 خديج&# válasza:
hehe, javítok, a "sajnos"t levonom az előzőből, valahogy bekerült :D bocs az offért :S
2013. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
csak az ok erdekel:D hogy mi tetszett nekik meg ebben a vallásban :)
2013. jan. 31. 15:54
 4/17 خديج&# válasza:
84%

Maga a vallás - teljesen más, mint a kereszténység.

Ahogy eddig is mondtam, a vallás felvétele NEM jellemzőbb a fiatal lányokra, mint bármely másik korcsoportra és nemre. Mindenki a maga történetét tudja, mindenkinek más.

2013. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

Azért ez annyira nem jellemző jelenség...

Mindenesetre általában ha muszlim párt találnak maguknak akkor gyakori hogy ők is áttérnek, bár nem kötelező.

Hogyha meg nem emiatt térnek át, akkor egyszerűen ebben érzik jól magukat. Nem csodálom mert a kereszténység, az egyházi botrányokkal és miegyébbel már vajmi keveset tud nyújtani a fiataloknak...

2013. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert igy akarnak a pasijuknak inponalni vallast valtanak mint mas bugyit nem birom az ilyen noket
2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Azért ezt nem nevezném imponálásnak. Ha muszlim férfival jönnek össze, akkor rendszerint megismerik a vallást és rajtuk áll hogy elfogadják-e vagy nem. Azért valljuk be hogyha muszlim férfival jön össze akkor valamilyen elfogadása már biztosan van a vallás felé. Így általában nem is kell győzködni hogy térjen meg. Másrészt a gyereknevelés is könnyebb úgy, ha az van hogy anya keresztény apa meg muszlim. Szóval ilyenkor logikus is hogy megtér...
2013. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 homo ludensz ***** válasza:
34%
Helyesen: áttér a muszlim vallásra.
2013. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Igen így helyesebb. Köszönöm!

Esetleg a témához is hozzászólhatnál, hisz az a lényege az oldalnak :)

2013. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 homo ludensz ***** válasza:
77%
A témáról nekem az a véleményem /tiszteletben tartva másokét/ hogy Isten csak egy van de számtalan út vezet hozzá. Mindenki azon járjon amelyiket önmaga számára helyesnek vél. Nem kívánom összemosni a különböző vallásokat távol álljon tőlem. Római katolikus vagyok nejem evangélikus de mindenki magában hordja legbelül a maga Teremtő Istenét és hogy milyen liturgiákkal igyekszik ezt kifejezni /látványosan vagy elvonulva/ az csak külsőség.
2013. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!