Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit adjak a páromnak? (bővebbe...

Mit adjak a páromnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a párom karácsony környékén jön majd haza. Egy hónapig iránban lesz a családjánál. Viszont a születésnapja is elég közel van hozzá (január 10). Egyszerűen nincs ötletem, hogy mit adjak neki. Nagyon színes ruhákat nem hord, ékszernek is csak a karikagyűrűjét. Karkötő, óra nem jó, mert idegesíti. Eddig mindig parfümöt kapott, meg csokit, de jó lenne valami különlegesebb is. Főleg a szülinapját szeretném valahogy feldobni, mert náluk otthon sosem ünnepelték, csak azóta tartja amióta Magyarországon van, a karácsony meg számára amolyan praktikus ajándékokról szóló kötelező ünnep, mert mindenki tartja körülötte(még, ha én nem is várom el tőle és ezt tudja). Van valami ötletetek, hogy mivel lephetném meg? 23-ik szülinapja lesz, muszlim, de a legalapvetőbb dolgokat leszámítva nem tartja a szokásokat, leginkább csak annyit hogy nem eszik disznóhúst meg hasonlók.


Előre is köszönöm a segítséget



2015. aug. 30. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Te ismered, neked kell tudnod minek örülne.


Jön az ősz, praktikus egy vékony hosszú ujjú semleges színű pulcsi például. Az alsónadrág, zokni mindig hiánycikk. Ha sokat vagytok egymásnál vegyél otthonra köntöst, mamuszt, télen nagyon kényelmes viselet. Ezek kedves gondoskodó dolgok szerintem.


Ezen felül csinálhatsz neki süteményt, vacsorát amit szeret. Ha van kézügyességed alkothatsz valamit. Páros figurát lehet varrni, közös albumot tudsz készíteni...


Ha van valami kedvelt itala azt is vehetsz neki (nem tudom iszik-e alkoholt). Akár élményt is vehetsz, ha szereti az autókat vannak tesztvezetések, tandemugrás stb. Egy közös utazás is szerintem jó ötlet (már huszonezrekért is lehet venni páros welness hétvégéket csakegynapon meg bónuszbrigádon). Én barátom kütyübu*zi, vezeték nélküli hangfalat kapott, nagyon örült neki.


Én rengetegt olvasok így szülinapomra egy egyedi monogramommal ellátott pecsétet kaptam amit az összes könyvembe belenyomhatok ("ex libris" felirat is van rajta - célja hogy jelezze hogy az adott könyv kinek a tulajdonában van).


Amit én tudok ajánlani:

- Egyedi a párod igényére szabott ajándék

- Praktikus ajándék

- Közös élmény

Illetve ezek kombinációja. Sok sikert!


20/L

2015. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Wellness hétvége egyértelműen. A legjobb ajándék lenne.
2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!