Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor Párizsban volt terrortámadás, mindenki arról beszélt, még a facebook is tele volt pray for Paris dolgokkal és most, hogy Belgiumban is volt egy terrortámadás, kb senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Kezd egyre feljebb csúszni az ingerküszöb szerintem.
2016. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
lassan megszokjuk... ezt ajándékozták az átlag polgárnak a merkelék és hasonló libsik!
2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nezd csak meg a mai kerdeseket itt a GYIK kulpolitikai rovataban. Alig talalsz olyant, ami nem a brusszeli terrorral foglalkozna.

Ugyhogy szerintem a kerdesed csak trollkodas, mindenesetre teljesen alaptalan.

2016. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te egy mezei troll vagy.

Egész nap mást sem hallani, mint a brüsszeli támadást - kis túlzással még a Nickelodeon is ezzel foglalkozik.

Minden Tv- rádió csatornán ez a téma, három napos nemzeti gyászt rendeltek el Belgiumban, gyakorlatilag az összes nemzet vezetői megszólaltak, itthon terrorkészültséget rendeletek el.

Te vagy nagyon buta vagy, nagyon érzéketlen troll.


[link]


[link]


Csak ezen az egy hírportálon 1000-nél több(!) hír foglalkozik ezzel:

[link]

2016. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Pontosítsunk, kedves Kérdező: téged nem érdekel.
2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Viszont most nincsenek Facebook-on belga zászlós profilképek. Amúgy 1 hete Törökországban robbantottak. Arról tényleg alig beszéltek. Érdekes...
2016. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

Ha szüleid kerülnek ilyen helyzetbe ne adja Isten, hogy épp akkor járna egy olyan helyen, ahol pokolgép robbanna és meghalnak, akkor is így fogod felfogni a helyzetet???

Gondolkozz már el, öreg!!!

Szívtelen, provokátor, troll vagy!!!

2016. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jézusom most ne engem támadjatok már :D Normálisak vagytok?

Én most pont nem a gyik-es emberekről vagy éppen a hírportálokról beszéltem, sőt azt sem mondtam, hogy senkit nem érdekel, hanem azt hogy KB (!) senkit nem érdekel, de azért akad akiket igen, beleértve engem is (csak úgy mellékesen megjegyzem)


De úgy tűnik néhány embernek nem sikerült értelmezni a kérdésemet és emiatt még engem provokatív idióta trolloztok le. Gratulálok.

2016. márc. 22. 20:57
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

"De úgy tűnik néhány embernek nem sikerült értelmezni a kérdésemet"

Vagy neked nem sikerült helyesen értelmezhető kérdést kiírnod!

2016. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8: Avagy ez a szituáció is fennállhat, de ez akkor sem jogosít fel senkit arra, hogy rögtön nekemugorjon, nemde? :)
2016. márc. 22. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!