Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor Párizsban volt terrortámadás, mindenki arról beszélt, még a facebook is tele volt pray for Paris dolgokkal és most, hogy Belgiumban is volt egy terrortámadás, kb senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 20:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

"Amúgy 1 hete Törökországban robbantottak. Arról tényleg alig beszéltek. Érdekes..."

Ebben speciel igazad van.

2016. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MZ.per.X ***** válasza:
78%

Tele van most is az internet:

[link]


Csak átlag magyar jobban tudja hol van Párizs mint Brüsszel, másrészt Brüsszel az elmúlt években folyton a gonosz EU megtestesítőjeként szerepelt a médiában. A törököket meg nem nagyon csípi senki.


Meg benne van az is, hogy a francia zászló kirakása már-már inkább egy képmutató divat lett, mert újdonság volt, most meg már nem az.

2016. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább egyszerűbb lenne belátnod kedves kérdező, hogy a kérdésed baromság, és nem minden kommentelő a hülye, aki azt mondja, hogy nincs igazad.
2016. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy akárki hülye lenne :) Baromság vagy nem, nekem ez a meglátásom.
2016. márc. 22. 23:11
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok-sok belga zászlós profil kép van igenis, nem tudom mit néztek.

De egyébként (sajnos vagy nem) minden csoda 3 napig tart.

Sokan nem emlékezhetnek, (mert talán még nem is éltek, vagy kisgyerekek voltak még, de

mond valamit még például hogy

2004 március 11 (spanyol főváros Madrid)

vagy mondjuk

2005 nyara (brit főváros London (két ízben is))

???????

2016. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyre kevésbé meglepő sajnos... számítani lehetett rá, csak nem tudtuk, mikor... karácsony előtt... aztán húsvét előtt... a következő nagyobb vajon mikor lesz? és hol?
2016. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

amúgy nem tudom miért támadnak téged a többiek...

sztem 2 oka lehet:

1. a franciák nagyon divatos népség, és manapság mindenki más szeretne a nagyon divatosok közé tartozni, ezért annak nyalnak aki trendi... képmutató népség

2. vagy tényleg csak kezdünk hozzászokni..

2016. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!