Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen csúnya a karom? Nagyon kétségbe vagyok esve, állandóan hosszú ujjú ruhákban járok még 40 fokban is annyira szégyellem. Annyira kövér nem vagyok,162cm és 60 kg, karom még is ilyen. Kép mellékelve

Figyelt kérdés

Nagyon lóg, nem tudom hogy fogyás, vagy edzés segíthetne- e, azt sem tudom, hogy ez most fogyás utáni lógó bőr, vagy háj. Ilyen most: [link]


Ilyen lehetne mint a nőnek?: [link]



2015. máj. 15. 15:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Azért annyira ne ess kétségbe, nem annyira gáz. Látszik,hogy edzetlen, kicsit hájas, de a fogyás + edzés segíteni fog, vágj bele.
2015. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindig attól parázok, hogy már csak műtét segíthet
2015. máj. 15. 16:12
 3/7 anonim válasza:
100%
Dehogy! Nem rossz szándékkal írom,de ha eddig nem sportoltál és/vagy fogyókúráztál, addig ne is gondolj műtétre. Előtte mindent meg lehet és meg is kell tenni a siker érdekében. De most nehogy drasztikus fogyózásba kezdj. Ha elkezdesz odafigyelni az étrendedre és belevágsz egy edzésbe, meglátod, pik-pak látványos lesz az eredmény. De addig se szégyelld, szerintem nyugodtan vegyél fel bármit, ami kényelmes, nehogy már ezért csak hosszúujjút hordj! :)
2015. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
beteg vagy,ezt halál komolyan mondom
2015. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye??? Teljesen átlagos karod van, ebben a szögben, így kifordítva így néz ki annak a karja, aki nem edz rá és eredendően sem izmos. A második képpel meg se próbáld összehasonlítani, azon egy formátlan karú ropilány van, ráadásul teljesen más pózban van fényképezve. Végezz egy héten 5x karerősítő gyakorlatokat, egy szék vagy akár lépcső is elég hozzá, ha nincs súlyzód, mellette mehet a fekvőtámasz. Kiegészítésként ugrálókötél.
2015. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barcsak az enyem lenne ilyen! En 35 kilot fogytam, a karom volt mindig is a leggazabb... Most log, probalok ra edzeni mar egy ideje, kezd izmosodni kicsit, de attol meg a bor nem huzodik vissza sajnos :( a tied tok jo, ne izgulj emiatt!!
2015. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a második kép retusált. Tök normál karod van. Bárcsak az enyém is olyan lenne, mint a tiéd.
2015. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!