Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyedből élnél egyedül...

Ha gyedből élnél egyedül babával, hiteled is van, alig élsz, megvennéd 12 ezerért a csapot, mert a tied állandóan folyik és a főcsappal kell elzárni, és szenvedsz miatta hosszú ideje?

Figyelt kérdés

szóval amikor úgy él az ember hogy örül, ha a rezsit kiizetni, meg van a gyereknek mit enni, soha nem vesz "plusz" dolgokat, csak ami élet-halál fontos és akkor is tartozik mindenkinek.


a csapot nehéz elzárni, kinyitni, alul is folyik, vödör van alatta, sokszor úszik a fürdőszoba is, nem csupán tömítő baja, az egész kuka úgy ahogy van, csúnya is, mert nem tudtam a vízkőoldó lemarja a krómréteget róla.


nem engedhetnéd meg magadnak, de úgy vagy vele, ha lesz munkád szépen egyenesbe jössz majd lassan.

vagy várnál addig, ha már szenvedtél kb 1 éven át így?


2015. márc. 22. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
megvenném bizony. Már azon visszajön az ár egy része, hogy nem folyik el egy csomó víz feleslegesen.
2015. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez "csak" egy csap. De mi lenne, ha a hűtőd, tűzhelyed menne tönkre?
2015. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1 év? 1 hónapot sem vártam volna...
2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olcsóbb csap is mint 12E.
2015. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Borzasztó amikor az embernek ilyen "luxus" dolgon kell gondolkoznia. Szörnyű, hogy ezen gondolkozni kell. Én is voltam párszor , hogy egy 10 ezres dolog miatt lelkiismeretfurdalásom volt. De sztem vedd meg, esetleg nézz szét, nagyáruházban olcsóbban is lehet találsz.
2015. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nincs a közelben piac, vagy zsibi? Ha nem is a legjobb, de átmenetileg jó lenne olcsóbb is.
2015. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

eleve alig találok a google-n is olyat, ami csap és a zuhanyzót is hozzá lehet kötni(lehetőleg szemből jobb oldalára essen a zuhanyzóbekötő, és Lengőkaros(még egyszer nem akarok tekerőset látni se)


tegnap a praktikerben láttam 12-ért a legolcsóbb


hasonló ehhez

[link]

csak átteném rá az én vízvezető csövemet

2015. márc. 22. 11:32
 8/17 A kérdező kommentje:

találtam egyzsre jófogáson, aki ezzel is üzletel, lengyelből hozza be a termékeket, de lyan bizonytalanul mondta, hogy nem szokott velük baj lenni, hogy nem merem megvenni.


(mert pl a 100-as bolti Wc tetőkkel mindig megjárom, amennyit vettem már 2-3 hónapon belül már kifutott volna egy drága szépet..a csaptelepek meg nem 1-2000 Ft-bakerülnek, nem merek azzal is szórakozni, tehát nem kell a lengyel)

2015. márc. 22. 11:34
 9/17 A kérdező kommentje:
a 12 ezrest a praktikerben láttam, nincs róla képük a honlapjukon
2015. márc. 22. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha így élnék, akkor a gyerek a bölcsibe, és elmennék dolgozni. A csapot megvenném...
2015. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!