Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Hillary vagy...

Szerintetek Hillary vagy Trump az esélyesebb?

Figyelt kérdés
Az utóbbi események szerintetek nyomtak valamennyit a latba bármelyikőjüknél is? És szerintetek melyik a kevésbé rossz?

2016. jún. 12. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:
62%
Hilary fog győzni aminek őrülni fogok.Trump egy fasz.
2016. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
20%
Trump egy rendkívül sokrétűen tájékozott, sikeres üzletember. Igazi vezéregyéniség és nem mellékesen nagyon okos, nagy tudású ember, amellett nagyon népszerű is. Az USA csak jól járhat egy ilyen vezetővel. Én biztos vagyok benne, hogy sikeres elnök lesz amennyiben ő nyer.
2016. jún. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
65%
Ha az amerikaiaknak van eszük akkor Hillary nyer. Nem értem, hogy az előttem válaszolók kb. 70!%-a állt olyan módon az ügyhöz, hogy Hillary a mocskos négereknek, cigányoknak, színesbőrűeknek adja majd az USA-t. Azokkal nincs bajom akik valami normális érvet hoztak fel Trump mellett. Csak már megint ez a rasszizmus! :(
2016. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
70%
Trump
2016. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy egy államot gatyába rázzanak egy megfontolt és erős kezű vezetőre van szükség. Hillary nem az. Tump már bizonyított hogy üzletembernék messzemenően megállja a helyét, akkor miért ne lehetne jó vezetője az USAnak? Itt nem a rasszizmus a lényeg, az ha valaki felemeli a hangját, átéléssel tartja a beszédeit, amelyeknek van súlya és igazságtartalma, nem pedig üres fecsegés és ígérgetés az nem jelenti azt hogy az államnak, az országnak rosszat akar. Én szívem szerint Trumpnak örülnék a legjobban, mindenki viszolyog, vagy elítéli az erőt és a kemény szavakat, amelyek igazak, általában az ítélkezőknek van a legnagyobb vaj a fülük mögött. Úgyhogy a rasszizmusos keverős válaszadót nem értem miért kellett 100 %osra felpontozni, aki meg Trump mellett voksolt miért kellett lepontozni. Pont hogy Hillaryt nem szabadna a székbe engedni, elég már a művigyorból és a korrupcióból. Nem mintha a többi politikus jobb lenne, vagy Trump olyan nagy durranás lenne, de inkább egy Trump, mint egy Hillary.
2016. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
De úgyis Hillary győz, mert a vigyor mindent visz.
2016. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
meg a nyálaskodás is.
2016. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:

Már a Portfolio.hu is megírta és Soros is megmondta, hogy Trumpnak nincs esélye. Tehát Trump lesz az elnök, mert általában mindig az ellenkezője történik, mint amit a Portfolio.hu megír, vagy Soros mond. Ezt csak viccnek szántam (de attól még igaz).

Szerintem Hillary a kevésbé rossz lehetőség és egy érdekes kísérlet lenne, meglátnánk, hogy mi történne, ha egy női elnöke lenne az államoknak.

2016. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%

javítanám: "mert általában mindig az ellenkezője történik" helyett "mert általában az ellenkezője történik"

Amúgy hozzátenném, hogy Trump sokkal nyomulósabb kampányt folytat, mint Hillary.

Trump direkt összegyűjtötte azokat az ígéreteket, amik a leghangzatosabbak az amerikaiak többsége számára és ezekkel kampányol.

Mintha a következő magyar választásokon valamelyik párt olyan ígéretekkel nyomulna, hogy felemeli az országot, mindenki gazdag lesz, nyugati átlagkereset, nagyon alacsony adók, a jólét és a gazdagság és örök boldogság korszaka köszönt az országra stb. (most a példákban csak azokat soroltam, amikre a magyarok vevők lennének). Ezek miatt elég esélyes Trump. Hogy mi fog történni a regnálása alatt, azt csak sejteni lehet. Előrejelzések szerint nagyjából le lesz szrva az EU, a kint élő magyar (és egyéb) migránsok meg már most félnek, hogy küldik őket haza.

2016. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

Az hogy férfi vagy nő, fekete sárga vagy fehér ember lesz az elnök, az nem változtat semmit. Egyedül a tenni akarás, a korrupcióellenes megnyilvánulások és tettek a mérvadóak. Csak a nagy demokráciában a nagy emberségességességben meg a cukiságban valamint a nézzünk le minden embert aki egy kicsit is kitűnik a sok egyhangú önmagát nagy sztárnak és modernkori csodának nevező emberek közül. Ez nagyon megy.


Én örülnék neki ha Trump nyerne, de nem fog, mert az emberek be vannak szarva a nácizmustól, mindenben a nácizmust látják, ha már kicsit felemeli valaki a hangját egyből jön a Hitlerezés. Nem unják még?? Mi van ha nem is olyan rossz dolog ha valaki úgy akarja olyan hangnemben eladni magát mint Hitler? Persze antiszemita megnyilvánulások nélkül. Onnantól kezdve a Hitlerezés és a nácizás nem több mint üres humbug a másik fél és a média részéről. Na meg a sok birka agymosott részéről is.

2016. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!