Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Hillary vagy...

Szerintetek Hillary vagy Trump az esélyesebb?

Figyelt kérdés
Az utóbbi események szerintetek nyomtak valamennyit a latba bármelyikőjüknél is? És szerintetek melyik a kevésbé rossz?

2016. jún. 12. 20:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, hogy Trumpot miért támogatják a magukat jobboldalinak való emberek? A republikánusok nem tekintenek senkit partnernek aki nem amerikai.


A republikánusok a kőkemény neoliberális gazdaságpolitikát követik, amit a jobbosok előszeretettel szidalmaznak. George W. Bush korában volt a "sikeres" iraki háború, ami megalapozott az Iszlám Állam kialakulásának. A republikánusok nem hagynák annyira, ha a nagykövetük ügyvivőit vegzálnák külföldön.

2016. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Khm khm....Hillary...khm.
2016. nov. 9. 13:47
 53/61 anonim ***** válasza:
Hát most már egyértelmű, ki nyert. :P
2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam néhány válasszal ezelőtt hogy így lesz :o)
2016. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
100%
Trump.
2016. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
31%

Drágaságaim, nagyon megvezethetők vagytok. Kíváncsiságból és pontszerzésből, kb 3szor írtam ide. Egyszer Trumpot, egyszer Clintont, majd megint Trumpot írtam. Trumpra alig jött magas százalék, Clinton meg szinte 100% volt. Én olyan jót röhögtem rajtatok. Most pedig sírva röhögök hogy a csávó nyert. Ezt gyerekek besz.ptátok :)


Ja és köszi a felpontozást :D

2016. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Hillary egy idős, beteg néni.

Trump egy idős, erőszakos, rossz kinézetű milliárdos.


Ez az egész a Szovjetunió utolsó évtizedét idézi.


Vigyázó szemetek Kínára vessétek!

2016. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem így lett volna, akkor most 3 lelkiismeretlen klimaxos vénasszony kezében lenne a világ sorsa.

Így érvényesült a demokrácia, van ellensúly.

2016. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

"Trump egy idős, erőszakos, rossz kinézetű milliárdos."


Hát.. Én azért szeretnék olyan jól kinézni 70 évesen mit ahogy ő és ha nekem is 30 évvel fiatalabb nejem lenne olyan idősen..:)

2016. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!